מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לצמיתות בכל הגוף

 

 

הסרת שיער לצמיתות – האם זה אפשרי?

קיימות מספר שיטות להסרת שיער מתקדמות הפועלות באמצעות קרני אור. לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה ולא כל שיטה מתאימה לכל אדם.

המושג הסרת שיער לצמיתות שגור היום בפי כל אף כי מכונים להסרת שיער נמנעים מהשימוש במושג ומעדיפים יותר את ההגדרה של הסרת שיער לטווח ארוך מאד.

מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA ) מגדיר הסרת שיער לצמיתות רק כאשר סוג העור הנכון מטופל במכשיר הנכון ובכיוון הנכון של המכשיר .במידה וכל התנאים האלו אינם מתקיימים  הוא מכנה את תוצאות הטיפול כ"הפחתת שיער לצמיתות".

איך שלא יקראו לזה, הסרת שיער לצמיתות, הפחתת שיער לצמיתות או הסרת שיער לטווח ארוך, בכל מקרה לא ניתן להסיר 100% מהשיער לצמיתות ובוודאי שלא בכל הגוף. ראו מאמר בנושא: האם הסרת שיער בלייזר היא הסרת שיער לצמיתות.

שיעור ההפחתה בצמיחת השיער בכל הגוף בשיטות להסרת שיער בקרן אור מגיע בממוצע לכ-80%. כלומר: כ-80% מהשיער יוסר לצמיתות והיתרה תמשיך לצמוח אם כי באופן מוחלש בהרבה. שיער שימשיך לצמוח לאחר טיפולי הסרת שיער בכל הגוף יהיה עדין מאד, דק, בהיר ודליל כך שכמעט ולא יורגש.

באיזה שיטות ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות בכל הגוף?

כמעט כל אדם יכול לבצע טיפולי הסרת שיער לצמיתות אך לא כל שיטה מתאימה לכל אדם ולכן יש צורך בקבלת ייעוץ מקצועי ורפואי  לפני תחילת הטיפול לבחירת השיטה המתאימה לך ביותר.

כמובן שניתן להסיר שיער בכל הגוף גם בשיטות הביתיות הישנות כמו: שעווה, גילוח או קרמים אך שיטות אלו יספקו רק הסרת שיער לטווח קצר מאד, יהיה צורך לחזור על הטיפול בכל מספר שבועות ולכולן יש תופעות לוואי מסוגים שונים.
כשמדברים על הסרת שיער בכל הגוף אין זה מעשי כלל וכלל לבצע את הטיפולים בשיטות להסרת שיער הביתיות הישנות.

רק שיטות להסרת שיער בקרן אור מסוגלות לתת פתרונות לכל הגוף לצמיתות, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

השיטות המתאימות להסרת שיער בכל הגוף לצמיתות:

הסרת שיער בלייזר -  שיטה המפעילה קרני לייזר עוצמתיים בעלי אורך גל אחד של כ- 800 ננומטר. השיטה אידיאלית לבעלי עור בהיר ושיער כהה וגס.

הסרת שיער SHR – השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם בתחום הסרת שיער. מספקת תוצאות מצוינות, אינה כואבת, מתאימה לכל סוגי העור והשערה ומתאימה לביצוע גם בעונת הקיץ על עור שזוף שאינו צרוב. השיטה פועלת באמצעות קרני אור דינמיים הנשברים לפולסים רבים הניתנים לכוונון ובכך מפחיתה כאב ומגבירה את יעילות הטיפול. לרשותכם סרטון וידאו משמאל על הסרת שיער SHR.

הסרת שיער IPL - פועלת באמצעות קרני אור בעלי אורכי גל שונים הפועלים בו זמנית. אורכי הגל ניתנים לכוונון על ידי המטפל ובכך מאפשרים טיפולים מוצלחים בכל גווני העור כולל עור כהה ובכל גווני השערה מלבד שיער בהיר מאד או לבן. השיטה נחשבת לעדינה יותר מאשר השיטות הקודמות ולכן יתכן ומספר הטיפולים שבסדרה יהיה גדול יותר.

הסרת שיער באינפרא אדום -  דומה מאד באופן פעולתה ותוצאותיה לשיטת IPL אלא שבאינפרא אדום חלק מהקרניים הם מסוג אינפרא אדום  (לא כולן). השיטה מתאימה גם היא לכל גווני העור כולל עור כהה ולכל גווני השיער מלבד שיער לבן, ג'ינג'י או אפור.

הסרת שיער כל הגוף לצמיתות – השוואת מחירים ובחירת מכון

כמובן שקיימים הבדלים בין השיטות להסרת שיער בקרן אור המתבטאים בתוצאות הטיפול, בנוחות הטיפול למטופל, במשך הטיפול, במספר הטיפולים הנדרשים להשגת התוצאה. ברמת הכאב וכמובן שגם במחירי הסרת שיער.

הסרת שיער בכל הגוף היא הוצאה חד פעמית גדולה שמחיריה נעים בין 12,000 – 15,000 שקלים ולכן ישנה חשיבות עליונה לביצוע השוואת מחירים בין מספר מכונים להסרת שיער  אך מבלי להתפשר כלל וכלל על איכות המכון ואיכות הטיפול שכן מדובר בטיפול רפואי לכל דבר ועניין.

מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ורפואי לפני תחילת הטיפול אך ורק במכון להסרת שיער בעל שם ומוניטין המפעיל מגוון שיטות להסרת שיער לצמיתות תחת קורת גג אחת לצורך התאמת השיטה האופטימאלית לכל אחד ואחת או לשילוב מספר שיטות להסרת שיער במטופל אחד.

מכיוון שקיימים פערי מחירים גדולים בין המכונים השונים ובין השיטות השונות וכדי להשיג את מחירי הסרת שיער הזולים ביותר עליכם לבצע השוואת מחירים הסרת שיער בין מספר מכונים איכותיים.

תוכלו לבצע השוואת מחירים הסרת שיער ולבחור מכון להסרת שיער באמצעות אתר זה.
השאירו פרטים בטופס שבעמוד זה ותוכלו להשוות מחירים בין המכונים האיכותיים ביותר בישראל העובדים עם כל השיטות להסרת שיער בקרן אור:

אמריקן לייזר, נאטורפיל, מכון CARE לייזר.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר