מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר - מידע בסיסי


 

באורח בלתי מפתיע , שיער בלתי רצוי מטריד גם נשים וגם גברים שההופעה החיצונית חשובה להם וטיפול תמידי בגילוח או בשעווה הופכת להיות מטרד עבורם שלא לדבר על הגירוי התמידי ששיטות אלו גורמות. לכן, יותר ויותר אנשים פונים לשיטת הלייזר המסירה את השיער הבלתי רצוי לצמיתות.

איך מתבצעת הסרת שיער בלייזר?

הורדת שיער בלייזר מתבצעת כאשר אנרגית אור חודרת לעור, הופכת לחום בעת החדירה וגורמת נזק בלתי הפיך לזקיק השערה שמפסיקה לצמוח. תהליך זה יכול להצליח רק בתהליך הצמיחה של השיער. מכיוון שהשיער צומח במחזוריות ולא כל הזקיקים נמצאים באותו שלב התפתחות באותו הזמן, יש צורך במספר טיפולים בסדרה כדי להבטיח את מלוא ההצלחה של הסרת שיער.
במקרים מסויימים יש צורך במריחת קרם מאלחש כדי להפחית כאבים בעת הטיפול להסרת שיער בלייזר, אך לרוב אין אפילו צורך בכך מפני שהכאב הוא בדרך כלל מינימלי.
משך טיפול הורדת שיער בלייזר יכול להמשך בין עשר דקות ועד כשעה, תלוי כמובן בגודל האזור המופל. ראו מאמר: "מהי השיטה להסרת שיער בלייזר?"

באיזה טכנולוגיה משתמשים להסרת שיער בלייזר?

ישנם מספר רב של מכשירי לייזר מאושרים. כאשר ה-FDA  מאשר מכשיר לייזר הוא מאשר למעשה שהמכשיר מסוגל להפחית את צמיחת השיער ולא הסרת שיער לצמיתות. הסיבה נובעת מהעובדה שאי אפשר להבטיח שכל השערות יוסרו לצמיתות מפני שהטיפול מצליח רק  על זקיקי שיער הנמצאים בשלב ההתפתחות ולא כל זקיקי השיער נמצאים בשלב זה בזמן הטיפולים להסרת שיער בלייזר. אפשר לבדוק אישורים של מכשירים באתר ה-FDA .

ריפוי העור לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר

לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר העור יראה מעט אדום או נפוח. אפשר לטפל בתופעה זו בעזרת קרמים או משחות. חזרה לשגרת היום נעשית מיד לאחר סיום הטיפול אך יש להימנע מחשיפת יתר לשמש. במשך השבועות הראשונים שלאחר טיפול הסרת שיער  יופיעו שערות חדשות באזור המטופל. אלו הן שערות שזקיקיהן מתו ולכן הן יפלו בתוך זמן קצר. אפשר לגלח את העור אך אין לבצע הסרת שיער בשעווה. ראו מאמר: "שיקום העור לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר"

מהם הסיבוכים שעלולים לקרות לאחר הסרת שיער בלייזר?

ברוב המקרים, הורדת שיער בלייזר בטוחה ויעילה.  במספר מקרים עלול להתרחש שינוי בפיגמנטציה, גירוי או צריבה בעור אך ברוב המקרים תופעות אלו הן זמניות וחולפות די מהר.

האם אני מועמד טוב להסרת שיער בלייזר?

כדי  להיות מועמד טוב להורדת שיער בלייזר, רצוי שעורך יהיה יותר בהיר משערותיך. המועמדים הטובים ביותר הם האנשים בעלי שיער חום או שחור ועור בהיר. שיער בלונד, אדום, אפור או לבן לא יגיב מספיק טוב לטיפולי הלייזר. ראו מאמר: "האם אני מועמד טוב להסרת שיער בלייזר?"

הסרת שיער בלייזר מחירים

העלויות של הורדת שיער בלייזר משתנות ותלויות בעיקר בגודל האזור המטופל. מחקרים שבוצעו בארה"ב הראו שבשנת 2003 העלות הממוצעת לפגישת הסרת שיער אחת היתה $430. בישראל, עלות הסרת שיער בלייזר מתחילה בכ-700 ₪ לאזור טיפול קטן  ומגיעה עד כ-15,000 ₪ להסרת שיער בלייזר בכל הגוף.
התחרות  בין החברות היא מאד גדולה ולכן גם פערי המחירים מאד גדולים מחברה לחברה. מומלץ לבצע "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" בין כמה שיותר חברות כדי להבטיח לעצמך את קבלת הדיל  המשתלם ביותר. בעת ביצוע השוואת המחירים אתם גם יכולים לקבל ייעוץ לגבי אופי הטיפול שאתם הולכים לעבור ובאיזה מכשירים להשתמש. ככל שתאספו יותר מידע כך תוכלו להגיע להחלטה הנכונה ביותר לגבי בחירת המכון ולכן חשוב שתיצרו קשר עם כמה שיותר מכוני לייזר.

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

ההפרשים במחירי הורדת שיער בלייזר בין החברות השונות הם גדולים מאד ולכן מומלץ מאד לבצע השוואת מחירים בין כמה שיותר מרפאות אסתטיקה.
אתם יכולים לקבל ייעוץ בחינם, השוואת מחירים ומבצעים ממכוני לייזר המובילים והגדולים בישראל כמו: מכוני אמריקן לייזר, נאטורפיל, קר לייזר.

מלא/י את הטופס ונציגים של מכוני לייזר ישמחו לספק לך את כל את כל התשובות לשאלותיך.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר