מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

אפילציה, אלקטרוליזה – הסרת שיער לצמיתות

 

 

מהי אפילציה, אלקטרוליזה?

אפילציה או בשמה האחר - אלקטרוליזה היא השיטה להסרת שיער הוותיקה ביותר והיא ממשיכה להיות אפקטיבית ופופולארית  למרות שיטות להסרת שיער חדישות יותר.
אפילציה היא שיטת הסרת שיער לצמיתות באמצעות מחט חשמלית. בטיפול עוברים על כל שערה בנפרד ומשמידים את זקיק השערה. מחדירים מחט חשמלית לזקיק השערה המחממת את הזקיק לשבריר שניה ובכך למעשה משמידה את כלי הדם המזינים את השערה. הליך זה הוא למעשה הסרת שיער לצמיתות . זקיק שיערה שנימי הדם שלו הושמדו אינו יכול להצמיח שערה לעולמים. השיטה של עבודה על כל שיערה בנפרד מגבילה את שיטת האפילציה רק לאזורים קטנים בגוף.

מי רשאי לבצע אפילציה?

אפילציה מבוצעת במכוני הקוסמטיקה  אצל קוסמטיקאית  הנקראת גם אפילטורית שהוסמכה לעבודה על מכשיר להסרת שיער מסוג אפילציה, אלקטרוליזה. היום ניתן גם להשיג מכשיר להסרת שיער ביתי העובד בשיטת אפילציה (אלקטרוליזה) אך מומלץ לעבור את הטיפולים רק אצל אפילטור או אפילטורית שהוסמכו לכך בשל ההליך החודרני של המחט להסרת שיער והסיכון לזיהום.

למי מתאים טיפול אלקטרוליזה?

אלקטרוליזה אפקטיבית להסרת שיער לצמיתות גם לאנשים המוגבלים בהסרת שיער בשיטות להסרת שיער החדישות כמו הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום, הסרת שיער SHR,  הסרת ששיער IPL ועוד. אפילציה היא שיטה טובה המתאימה להסרת שיער לנשים ולגברים. למעשה, כולם יכולים להינות משיטת אפילציה כולל נשים בהריון וכולל אנשים בעלי שיער בהיר, שיער עדין או עור כהה המוגבלים בביצוע הסרת שיער בלייזר.
בגלל הדימום הקל הנגרם בהליך שיטת אלקטרוליזה המגבלות היחידות  מוטלות על אנשים חולי סוכרת, אנשים הסובלים מקרישת דם, אנשים הסובלים מזיהום, אנשים הסובלים ממערכת חיסונית חלשה, או אנשים הסובלים מאקנה חריפה.

האם אפילציה כואבת?

המילה מחט חשמלית מפחידה כשלעצמה. אך אתם יכולים להירגע. טיפול אפילציה אינו הכי נעים בעולם אך גם אינו מכאיב. התחושה העיקרית בזמן טיפול במכשיר להסרת שיער היא תחושה של חום ועקצוצים ואחרי כמה דקות של טיפול רוב המטופלים מתרגלים לתחושות. ניתן להפחית תחושות אלו על ידי שימוש  בקרם מאלחש.

כמה זמן אורך טיפול אלקטרוליזה?

טיפול הסרת שיער אפילציה עלול לגרום לגירויים ולכן טיפול הסרת שיער בפנים ימשך עד שעה וטיפול באזור השפם יארך כרבע שעה בלבד. בשאר חלקי הגוף אין מגבלה של זמן מכיוון שאין גירויים.

כמה טיפולי אפילציה דרושים ובאיזה מרווחים?

בשונה משיטת הסרת שיער בלייזר  בשיטת אלקטרוליזה המרווחים בין טיפול לטיפול קטנים בהרבה ולמעשה ניתן לבצע גם שני טיפולי אלקטרוליזה  שבועיים עד להסגת הסרת שיער לצמיתות מכל האזור המטופל.
כמות הטיפולים משתנה ממטופל  למטופל והעניין תלוי בעיקר בגודל האזור המטופל ובצפיפות השיער.
טיפול אפילציה כמו טיפול בשיטת הסרת שיער בלייזר דורש מספר טיפולים בסדרה בשל האפשרות להסיר בכל טיפול רק את השיער שנמצא באותו זמן במחזור הצמיחה. אך שלא כמו בטיפולי הסרת שיער בלייזר, אין צורך להמתין לצמיחה מלאה של השיער וניתן להסירו גם בצמיחה חלקית זו הסיבה שטיפולי אפילציה ניתנים לביצוע לעיתים יותר קרובות מאשר טיפולי הסרת שיער בלייזר ששם יש להמתין לצמיחה מלאה של השיער.  בכל טיפול הסרת שיער מטפלים במחזור צמיחה חדש עד להשלמת רוב מחזורי הצמיחה. הסרה של רוב מחזורי הצמיחה משלימה הסרת שיער לצמיתות וקבלת עור חלק משערות.
באופן כללי ניתן לאמר שמספר טיפולי הסרת שיער בשיטת אלקטרוליזה גדולה משיטות להסרת שיער בלייזר השונות בשל הצורך לעבוד על כל שערה בנפרד.

כמה עולה אלקטרוליזה?

אפילציה נחשבת לאחד מטיפולי הסרת שיער היקרים ביותר. בשל הצורך להתמקד בכל שיערה בנפרד יש צורך במספר טיפולים רב יותר מכל שיטה אחרת ואף יותר משיטת הסרת שיער בלייזר ולכן אפילציה יקרה יותר גם מטיפולי הסרת שיער בלייזר.

מאיזה גיל ניתן להתחיל בטיפולי הסרת שיער בשיטת אפילציה?

עד סוף גיל ההתבגרות עובר הגוף שינויים הורמונאליים ולכן לא מומלץ להתחיל בטיפולי אפילציה לפני גיל 18. לאחר גיל זה ההורמונים בגוף מתייצבים ולא צפויים בהם שינויים נוספים ורק אז ניתן להתחיל בטיפולי אלקטרוליזה, אפילציה.
ילדים שיעברו טיפולי אלקטרוליזה לפני גיל 18, יצטרכו ככל הנראה לעבור סדרת טיפולים נוספת לאחר התבגרותם.

אפילציה, אלקטרוליזה – תופעות לוואי וסיכונים

מכיוון ששיטת אפילציה הינה הליך חודרני קיימות מספר תופעות לוואי וסיכונים שיש להתחשב ההם לפני כניסה להליך. התופעות יכולות להיות: זיהום, צלקות, כוויות וכתמים על העור.
את רוב התופעות והסיכונים ניתן למנוע אם בוחרים במטפל אפילטור מקצועי ומנוסה שעבר הסמכות מתאימות המקפיד על כללי היגיינה מתאימים.
לאחר טיפול אלקטרוליזה יש להימנע מחשיפה לשמש למשך כשלשה שבועות.

הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער בלייזר מחירים

אם לא השתכנעתם  שטיפול אפילציה מתאים לכם, תוכלו לקבל מידע על טיפולי הסרת שיער בלייזר.
אתר זה מאפשר לכם לקבל בקלות וביעילות מידע והשוואת מחירים על טיפולי הסרת שיער בלייזר מחברות אסתטיקה הגדולות ביותר בישראל כמו: נאטורפיל, אמריקן לייזר, Care שירותי רפואה,
כל החברות האלה מעסיקות אך ורק צוותים של רופאים ואחיות שעברו הכשרות ספציפיות מטעם יצרן המכשיר להסרת שיער שאותו הם מפעילים.
כל החברות הלוו מחזיקות ברשותם את המכשירים להסרת שיער בלייזר החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם.
מלאו את הטופס בעמוד זה ונציגי החברות הבאות יחזרו אליכם בהקדם עם מידע ומחירים: אמריקן לייזר, קר לייזר, נאטורפיל.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר