מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

 1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
 2. מקסימום ייעוץ ומידע!
 3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
 4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
 5. השוואה בין סוגי טפולים!
 6. קבלת השירות הטוב ביותר!
 7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
 8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הכל על הורדת שיער בלייזר

 

 

הסרת שיער בלייזר היא שיטה להסרת שיער שיש לגביה מידע סותר ומבלבל. האינטרנט מוצף במידע על מכשירים להסרת שיער שונים ומשונים, קיימות המלצות בעד ונגד השיטה. מאמר זה בא לעשות קצת סדר בעניינים כדי להקל עליכם בהחלטה האם לבצע הורדת שיער בלייזר או לא.
לפניכם מספר עובדות בסיסיות על הורדת שיער בלייזר  שיעזרו לכם בקבלת ההחלטה:

מהות טיפול הורדת שיער בלייזר

הורדת שיער בלייזר מבוצעת באמצעות מכשיר להסרת שיער הפולט קרני אור. לפני תחילת הטיפול נמרח העור בג'ל מאלחש והמטפל עובר על העור עם המכשיר להסרת שיער. קרן האור מתמקדת במלנין  השערה הנותן לשערה את צבעה וזה מתחמם ומעביר את החום לזקיק השערה ומשמיד אותה. זקיק שערה שהושמד אינו יכול לצמוח יותר.

מכשירים להסרת שיער בלייזר

מכשירי לייזר עובדים על אורך גל של כ- 810 - 800 ננומטר. התמקדות המכשיר באורך גל זה גורמת למיקוד קרן האור בשערה עצמה. קיימים גם מכשירים אחרים המשמשים להסרת שיער IPL  שבהם האנרגיה מפוזרת בין אורכים שונים של גלים ורק חלקם באורך גל של 800 ננומטר. הסרת שיער IPL  אינה נחשבת כטיפול הורדת שיער בלייזר.
מכשירי הלייזר להסרת שיער הם מכשירים רפואיים לכל דבר ולכן חשוב שהמתפעל שלהם יהיה רופא מוסמך או אח שעבר הכשרות והסמכות ספציפיות על המכשיר שבו הוא מטפל. הסרת שיער IPL  אינה נחשבת כהורדת שיער בלייזר ולכן המטפל לא חייב להיות רופא.
מכשיר לייזר להסרת שיער עולה כ-100 אלף דולר ומכשיר להסרת שיער בשיטת הסרת שיער IPL  עולה רק כ-20 אלף דולר. כל ידית למכשיר הסרת שיער לייזר עולה כ-13 אלף דולר. באופן כללי ניתן לאמר שמכשיר לייזר הוא  הרבה יותר יקר מאשר מכשיר להסרת שיער בשיטת IPL ושהטכנולוגיה שלו הרבה יותר מתקדמת בעיקר בגלל היכולת שלו להתמקד באורך גל של כ-800 ננומטר.

הסרת שיער לצמיתות או דילול שיער משמעותי?

אין בנמצא שיטת הסרת שיער לצמיתות. לכל היותר ניתן להגדיר את שיטת הורדת שיער בלייזר כהסרת שיער לטווח ארוך מאד. תוצאת השיטה היא  דילול שיער משמעותי והפיכת השיער שבכל זאת ממשיך לצמוח לדק יותר. גם לאחר השלמת סדרה של טיפולים לא תתרחש  הסרת שיער לצמיתות אבל תוכלו להינות מתוצאה של  דילול שיער משמעותית ביותר.

שיטות להסרת שיער

קיימות שיטות להסרת שיער רבות ואמנה כאן את רובן: גילוח, הסרת שיער בשעווה, הסרת שיער בחוט, קרמים ומשחות, אלקטרוליזה הנקראת גם אפילציה, הסרת שיער באינפרא אדום, הסרת שיער IPL , הסרת שיער SHR , הורדת שיער בלייזר. כל השיטות להסרת שיער מיועדות גם לגברים וגם לנשים.

אורך טיפול, כמות טיפולים ותכיפות הטיפולים להורדת שיער בלייזר

זמני הטיפולים משתנים כמובן מאזור מטופל אחד למשנהו. אזור גדול יותר כמו הגב יטופל במשך כשעה לכל טיפול שבסדרה. איזור קטן כמו הסרת שיער מבית השכי או הסרת שיער בפנים יטופל במשך כ-20 דקות עד חצי שעה.
כמות הטיפולים הנדרשת עומדת בדרך כלל על כ-10-12 טיפולים המבוצעים במרווחי זמן של 60-90 יום בינהם כדי שניתן יהיה בכל טיפול להסיר מחזור צמיחה חדש. ניתן להסתפק גם במספר קטן יותר של טיפולים אם מסתפקים רק בתוצאה של דילול שיער קטן. דילול שיער משמעותי דורש את מלוא הטיפולים שבסדרה.

מכוני אסתטיקה להסרת שיער בלייזר

הפופולאריות הרבה של הורדת שיער בלייזר הביאה לצמיחה גדולה בענף ולפתיחת מכוני אסתטיקה להורדת שיער בלייזר רבים. מכוני אסתטיקה להורדת שיער קטנים לא יכולים כלכלית להחזיק ברשותם את מכשירי הלייזר היקרים, המתקדמים והחדשניים ולכן הם מסתפקים במכונה להסרת שיער פשוטה וזולה. כמו כן הם לא מסוגלים כלכלית להעסיק רופאים ואחיות שהם בגדר הכרח בגלל אופי הטיפול הנחשב לטיפול רפואי. מומלץ לעבור טיפולים הורדת שיער אך ורק במכוני אסתטיקה  בעלי המכשירים להסרת שיער  המתקדמים ביותר והמעסיקים רופאים ואחיות. מכוני אסתטיקה  כאלה ניתן למצוא רק ברשתות הגדולות שאמנה כאן רק את חלקם: אמריקן לייזר, פרופורציה, לייזר קר , נאטורפיל.

הורדת שיער בלייזר – האם זה כואב? האם זה בטוח?

הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטה בטוחה רק אם היא מבוצעת ביידים מקצועיות ובפיקוח רפואי.
הורדת שיער בלייזר אינה כואבת, לכל היותר חשים בעקצוצים. רמת הכאב תלויה ברמת הסיבולת לכאב של המטופל ובאזור המטופל. אזור בעל ריכוז עצבים גבוה יותר יהיה רגיש יותר. לדוגמא, הסרת שיער מבית שכי או הסרת שיער בפנים רגישה יותר מהסרת שיער מהגב או מהרגליים. לאנשים רגישים במיוחד ניתן למרוח ג'ל מאלחש העוזר בהקלה בכאבים.
הורדת שיער בלייזר ניתן לבצע בכל אזורי הגוף כולל הסרת שיער במפשעה. הורדת שיער באזור העניים דורשת אמצעי בטיחות מיוחדים. ראו מאמר באתר זה תחת הכותרת: " הסרת שיער מאזור העניים – האם זה בטוח?"

גורמי ההשפעה על מחירי הסרת שיער בלייזר

בשוק פתוח וקפיטליסטי כמו בישראל אין מחירים אחידים למוצרים ושירותים שונים. הורדת שיער בלייזר אינה יוצאת מן הכלל מהבחינה הזאת ולכן מומלץ לבצע "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" בין כמה שיותר מכוני אסתטיקה.
מהם הגורמים המשפיעים על "הסרת שיער בלייזר מחירים"?

 • מכון אסתטיקה להורדת  שיער הנבחר – קיימת תחרות גדולה על כיסו של כל לקוח ולכן מכוני האסתטיקה  מציעים מבצעים והנחות המשתנים מעת לעת.
 • האזור המטופל וגודלו – אזורים גדולים בגוף כמו גב, בטן, חזה, רגליים דורשים יותר זמן טיפול ולכן הסרת שיער בלייזר מחירים גבוהים יותר.
 • מספר  הטיפולים הנדרשים – ככל שדרושים מספר טיפולים גדול יותר כך יהיו מחירי הסרת שיער בלייזר גבוהים יותר. את מספר הטיפולים קובעים במשותף המטפל והמטופל על פי התוצאות ורמת דילול שיער שהמטופל מבקש.

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

קיימים פערים גדולים מאד בין הרשתות ומכוני אסתטיקה השונים להורדת שיער בלייזר ולכן מומלץ ביותר לבצע "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים".
אתר זה מאפשר לכם לבצע "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" בצורה קלה ביותר. כל שעליכם לעשות זה למלא את הטופס בעמוד זה ונציגי מרפאות אסתטיקה הבאות יחזרו אליכם כדי לענות לכם על כל שאלה: נאטורפיל, Care Laser, אמריקן לייזר.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר