מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לגברים - הסרת שיער בלייזר לגבר

 

 

הסרת שיער בלייזר לנשים היא אופציה קלה להסרת שיער בלתי רצוי מהגוף. הסרת שיער לגברים בשיטת לייזר עובדת באותה יעילות וללא ספק עדיפה על קרמים להסרת שיער בעלי ריח לא נעים, הסרת שיער בשעווה מכאיבה, הגילוח לעולם לא נגמר, אפילציה (אלקטרוליזה) יקרה מאד. אם אי פעם חשבת על הסרת שיער לצמיתות, דילול או הסרת שיער לגברים בלייזר הוא הפתרון האידיאלי עבורך.

הסרת שיער לגברים באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לגבר בטוחה לאזורים גדולים בגוף

אצל רוב הגברים, האזורים שמהם הם רוצים להיפטר משיער בלתי רצוי הם גדולים: החזה, הגב, ואולי גם הרגליים. באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות בקלות ובמהירות.

הליך הסרת שיער לגבר בלייזר משלב את הדיוק של גילוח עם הסרת שיער לצמיתות המושגת באמצעות אלקטרוליזה (אפילציה) והתוצאה היא קבלת הסרת שיער לצמיתות באזורים גדולים בגוף - חלקים ונקיים משיער בלתי רצוי.
מכיוון שמכשיר להסרת שיער עובד על אנרגית אור ואנרגיה זו מקוררת באמצעות ציוד קירור הנלווה למכשיר להסרת שיער, הליך הסרת שיער הוא פחות כואב, יותר נוח ויותר מהיר מאשר טכנולוגית האפילציה המשתמשת במחטים. יתרון זה הוא משמעותי מכיוון שאזורים גדולים בגוף כמו החזה או הגב יכולים להיות מאד רגישים. מכיוון שמכשיר הלייזר אינו פולשני כמו במחטים, גדולים הסיכויים שלא תסבול שום כאב במשך הטיפול וגם לאחר טיפול הורדת שיער. אם תרגיש סוג של חוסר נוחות במהלך טיפול הורדת שיער, רוב המטפלים, מומחי הלייזר, ימרחו על האזור המטופל קרם להשגת הקלה משמעותית בחוסר הנוחות.

הסרת שיער בלייזר לגברים - הוצאה מוצדקת ומתגמלת?

בזמן שנשים מבינות היטב שיופי מגיע עם מחיר, גברים מטבעם הם יצורים הרבה יותר הגיוניים ומעשיים.
מחירי הסרת שיער בלייזר  משתנים  ממכון למכון אך עליך לקחת את טיפולי הסרת שיער לצמיתות כהשקעה לטווח ארוך ומכיוון שהשקעה זו היא השקעה חשובה, הכנס לראש את המחשבה שאתה בעצם ראוי להשקעה זו!
שקול מהן העלויות של טיפולי דילול או הסרת שיער לגברים האלטרנטיביים לטיפולי הלייזר. כמה צנצנות של קרם הסרת שיער, חבילות של מכונות גילוח וסכיני גילוח או ערכות הסרת שיער בשעווה תצטרך לרכוש במהלך חייך? שלא לדבר על הקרמים הנוספים שתצטרך לרכוש לאחר כל טיפול הסרת שיר שכזה ועל חוסר הנוחות שבביצוע טיפולים חוזרים ונשנים.
כעט, שקול מהו מחיר הסרת שיער בלייזר. כבר לאחר שניים או שלשה טיפולים תקבל עור רך יותר וחלק יותר, נקי משערות, וכל זה יהיה הסרת שיער לצמיתות!!
השווה את תגי המחיר של השיטה להסרת שיער בלייזר מול האלטרנטיבות האחרות ותגיע למסקנה שהשקעה חד פעמית זו בהסרת שיער לצמיתות  באמצעות לייזר היא השקעה טובה בעצמך ושווה את המחיר.

לאחר טיפול הסרת שיער לגבר

כנראה שנקודת המכירה האטרקטיבית ביותר של טיפול הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר מצויה בטיפול המינימלי שעורך יזדקק לאחר טיפול הסרת שיער לגברים.
האזור שעבר טיפול הסרת שיער יהיה מעט אדמדם ותרגיש במעט אי נוחות הדומה לצריבה בשמש כ-48 שעות לאחר טיפול הסרת שיער. מומלץ למרוח קרם הגנה מהשמש לפחות ב-48 הראשונות לאחר הטיפול. כמו כן עליך להימנע משיזוף העור לפחות שבועיים לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר.
לא יהיו פצעים פתוחים או דימום כלשהו שתצטרך לטפל בהם ואין  שום סיכוי שתחווה חתכים כפי שאתה רגיל בגילוח. בתוך שבועיים תחוש שעורך חזר למצב הנורמלי שלו ואף במצב טוב יותר. הוא יהיה רך יותר, חלק יותר ונקי כמעט לגמרי משיער בלתי רצוי.
היה בטוח שרבים לפניך עברו טיפול הסרת שיער לגברים  באמצעות מכשיר להסרת שיער לצמיתות ויצאו המומים מתוצאות הטיפול. אם עדיין אינך בטוח, ערוך מחקר קטן באינטרנט. חפש בגוגל "הסרת שיער לגברים" או "הסרת שיער לגבר",  קרא מאמרים בנושא, כנס לפורומים על הסרת שיער  והשג כל אינפורמציה שביכולתך להשיג. לך על טיפול בלייזר רק לאחר שתהיה מודע לחלוטין לקראת מה אתה הולך ושאתה הולך לטפל בעצמך ובגופך בגאווה.

בחירת מכון להסרת שיער לגבר -  הסרת שיער לגברים

בהליך בחירת מכון לייזר שיתאים לצרכים שלך התקשר למרפאות אסתטיקה המעניינות אותך ושאל אם הרופא המטפל ביצע הרבה טיפולים בגברים. כאשר תמצא את הרופא המתאים קבע איתו פגישה כדי לשאול את כל השאלות שמעסיקות אותך בהקשר להליך הסרת שיער לגבר. שים לב שאתה מרגיש בנוח עם הרופא מכיוון שעובדה זו תעזור לך להישאר רגוע לפני ובמהלך טיפול הלייזר.
אם אתה מכיר חברים או עמיתים לעבודה שעברו טיפול הסרת שיער לגברים, שאל אותם על הניסיון שלהם והאם הם ממליצים על המומחה שלהם להסרת שיער לייזר. ניסיונם של אחרים והמידע שתקבל  שווה זהב ויעזור לך במציאת שירותי הסרת שיער לגברים מעולים. השתמש בניסיונם של אחרים!

הסרת שיער לגברים בלייזר מחירים

אתר זה מאפשר לך לקבל מידע חיוני והשוואת מחירים ממספר מכוני לייזר המעסיקים רק רופאים מומחים. מלא את הטופס בעמוד זה וקבל ללא התחייבות הצעות מחיר ומידע ממיטב המומחים בארץ. תוכל להתייעץ עם מומחי אסתטיקה ברשתות הבאות: אמריקן לייזר, Care  לייזר, נאטורפיל.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר


צפו בסירטון על הסרת שיער לגברים ברשת פרופורציה