מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

 1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
 2. מקסימום ייעוץ ומידע!
 3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
 4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
 5. השוואה בין סוגי טפולים!
 6. קבלת השירות הטוב ביותר!
 7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
 8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מחירים – השגת מחיר הזול ביותר

 

 

הסרת שיער בלייזר מחירים

הפופולאריות העצומה של הסרת שיער בלייזר הביאה להתפתחות הטכנולוגיה ולפתיחת מכוני לייזר חדשות לבקרים.
ריבוי המכונים יצר שוק תחרותי והחברות נאלצות לצאת כל הזמן במבצעי מחירים כדי למשוך אליהם עוד ועוד לקוחות. מבצעים אלה הביאו להפחתת המחיר הממוצע לטיפול וכיום ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים ברוב מכוני האסתטיקה.

כמו בכל תחום צרכני אחר כך גם בתחום טיפולי הלייזר להסרת שיער -  כדי להשיג את המחיר הזול ביותר יש לערוך השוואת מחירים בין כמה יותר מכוני לייזר.

השוואת מחירים, השוואה, השוואה, השוואה... זה שם המשחק!
רק מי שיפנים את המסר ירוויח !

איך נקבעים מחירים להסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר מחירים נקבעים בכל המכונים על פי הפרמטרים הבאים:

 • גודל האזור המטופל – טיפול באזור גדול יותר יקר יותר מאשר באזור קטן. אזור גדול יותר דורש יותר זמן טיפול. הסרת שיער בפנים או הסרת שיער בבית השכי תהיה כמובן זולה יותר מאשר הסרת שיער מהרגליים או מהגב או מהחזה.
 • תכונות העור והשיער –  שיער צפוף יותר דורש יותר טיפולים  ולכן המחירים יהיו יקרים יותר. ברוב המקרים מותאמים המכשירים להסרת שיער לשיער כהה על עור בהיר. יהיו מכוני אסתטיקה שיגבו מחירים גבוהים יותר מבעלי שיער פלומתי ובהיר מפני שתכונות אלו מקשות על הטיפול.
 • כמות הטיפולים הנדרשת – המכונים מאפשרים תשלום עבור כל טיפול בנפרד או תשלום עבור הסרת שיער מאזור מסויים ללא הגבלה במספר הטיפולים עד להשגת התוצאה הרצויה. בדרך כלל שיטת התשלום עבור אזור  מסויים משתלמת יותר אך לא תמיד. יש לבדוק את שתי האלטרנטיבות ולבדוק כל מקרה לגופו.
 • מכשיר להסרת שיער – מחירים להסרת שיער נקבעים גם על פי סוג המכשיר שבו תטופלו. הטיפולים במכשירים להסרת שיער חדשניים ומתקדמים יותר יהיו יקרים יותר. המכשיר להסרת שיער היקר ביותר בשוק היום הוא מכשיר להסרת שיער SHR ולכן גם הטיפולים בשיטת הסרת שיער SHR הם היקרים ביותר.
 • המוניטין של המכון להסרת שיער -  ככל שהמוניטין של המכון גבוה יותר הוא יכול לגבות מחירים גבוהים יותר, ולרוב גם לקבלם,  אך מצד שני הוא גם יכול לאפשר לעצמו להציע מבצעים שיוזילו את המחירים עד כדי מחירים אטרקטיביים ביותר.

הסרת שיער בלייזר מחירים – הפחתת עלויות

 • בדיקת מבצעים -  התחרות העצומה בין מכוני הסרת שיער מאלצת אותם להציע כל הזמן מבצעים חדשים כדי למשוך אליהם לקוחות חדשים. מכון השוקט על שמריו ואינו מציע מבצעים חדשים כל הזמן ימצא עצמו מהר מאד מפגר מאד במשיכת לקוחות חדשים. המבצעים משתנים מעת לעת ולכן יש לעקוב אחריהם ולבצע השוואת מחירים ומבצעים.
 • פריסת תשלומים מרובה -  טיפולי הלייזר עולים אלפי שקלים ופריסת תשלומים תקל עליכם בנטל הכספי. קיימים מכוני הסרת שיער המאפשרים גם פריסת תשלומים של עד 72 תשלומים, כלומר עד 6 שנים.
 • הסדרים עם קופות החולים – בידקו האם למכון יש הסדר עם קופת החולים שאליה אתם שייכים. הסדר עם קופת החולים יכול להוזיל לכם את מחיר הסרת שיער בלייזר גם בעשרות אחוזים.
 • ביצוע "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" ככל שתרבו בהשוואה בין מספר מכונים רב יותר כל ייקל עליכם להשיג את המחירים הטובים ביותר.

ראו מאמר נוסף בנושא: הסרת שיער בלייזר מחירים -  הפחתת עלויות

היזהרו מהסרת שיער בלייזר במחירים זולים במיוחד!

הפופולאריות של טיפולי הלייזר הביאה לפתיחתם של מכונים קיקיוניים המתיימרים להבין בתחום. מכונים אלו לרוב אינם מעסיקים רופאים ואחיות ומשתמשים במכשירים להסרת שיער הזולים ביותר הקיימים בשוק. מכונים אלו אינם יכולים להחזיק כלכלית רופאים ואחיות ובוודאי שאינם יכולים לעמוד ברכישה ואחזקה של מכשיר להסרת בלייזר חדשני ומתקדם שהוא יקר מאד.
מכונים אלו יכולים למשוך אליהם לקוחות רק במחירים להסרת שיער זולים במיוחד. היזהרו מהם! ! מה שעולה לכם בזול עלול לעלות לכם ביוקר הן מהבחינה של אכזבה מהתוצאות והצורך לחזור על הטיפול פעם נוספת במכון אחר תמורת תשלום נוסף והן מהבחינה הרפואית של סכנה לתופעות לוואי קבועות.
טיפול בלייזר הוא טיפול רפואי לכל דבר ועניין ולכן משרד הבריאות מחייב פיקוח רפואי על כל טיפול לייזר. מכונים שאינם עושים זאת מסכנים את בריאותכם!

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

אז כמו שנאמר לעיל, שם המשחק לקבלת המחיר הזול ביותר הוא ביצוע השוואה של הסרת שיער בלייזר מחירים בין מכוני האסתטיקה השונים. השוואת מחירים בין כמה שיותר מכונים תאפשר לכם להשיג את המחירים הזולים ביותר.

כנסו לעמוד "הסרת שיער בלייזר מחירים"  באתר זה ותוכלו להתרשם מהמחירים המקובלים בענף. כמו כן תוכלו להיעזר במאמר: "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים"

אתר זה מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים ביעילות ובקלות בין ארבעת הרשתות הגדולות, האיכותיות ובעלות המוניטין הגדול ביותר בתחום הסרת שיער בישראל – אמריקן לייזר, Care לייזר, נאטורפיל.

השאירו פרטי התקשרות עמכם בטופס ונציגי הרשתות יחזרו אליכם בהקדם עם הצעות מחירים!

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר