מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

 1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
 2. מקסימום ייעוץ ומידע!
 3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
 4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
 5. השוואה בין סוגי טפולים!
 6. קבלת השירות הטוב ביותר!
 7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
 8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מחירים – הצורך בהשוואת מחירים

 

 

הסרת שיער בלייזר מחירים ברשתות הגדולות

קיימת מלחמת מחירים עזה בין הרשתות להסרת שיער בלייזר להשגת לקוחות חדשים והצרכן החכם שיבצע השוואת מחירים יוכל לנצל מצב זה לטובתו ולחסוך הרבה מאד כסף.
העלויות של הרשתות הגדולות, להבדיל ממכוני האסתטיקה הקטנים. הן גבוהות מאד משלש סיבות:

 • עלות המכשירים להסרת שיער בלייזר - הרשתות הגדולות מחזיקות את המכשירים להסרת שיער החדשניים בעולם שהם יקרים מאד. מכוני אסתטיקה קטנים אינם יכולים לעמוד כלכלית בהוצאות רכישה ואחזקה של מכשירים אלו ולכן הם מסתפקים במכשירים להסרת שיער הזולים ביותר.
 • הרשתות הגדולות מעסיקות צוותים מקצועיים של רופאים ואחיות העוברים הכשרות והסמכות באופן קבוע. מכוני אסתטיקה קטנים אינם יכולים להרשות לעצמם כלכלית העסקת צוותים מקצועיים של רופאים ואחיות.
 • הרשתות הגדולות עוסקות במחקר ופיתוח. הוצאות אלו לא קיימות במכוני האסתטיקה הקטנים.

עלויות אלו אמנם מייקרות את הטיפולים ברשתות הגדולות אך התחרות הגדולה ביניהן על כיסו של כל לקוח ממתנת אותם באופן משמעותי. החברות מציעות כל הזמן מבצעי מחירים חדשים וניתן היום להשיג הנחות של עד 50%.
כמו בכל תחום כלכלי / צרכני שקיימת בו תחרות, המרוויחים הם כל הצרכנים אך המרוויח הגדול יהיה הצרכן החכם שיבצע השוואת מחירים ובכך יוכל להינות כפליים: גם ממחירי הבסיס התחרותיים וגם מביצוע השוואת מחירים בין הרשתות השונות להשגת המחיר הזול ביותר. ראו מאמר: "הסרת שיער בלייזר מחירים – השגת המחיר הזול ביותר".


למה כדאי לבצע השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר?

הפרשי המחירים לטיפולי הורדת שיער בלייזר נעים בין מאות שקלים לאזורי טיפול קטנים ועד לאלפי שקלים לאזורי טיפול גדולים או לטיפול בכל הגוף.  
ראו מחירונים בעמוד הסרת שיער בלייזר מחירים. המחירון בשקלים מביא דוגמאות למחירים המקובלים בשוק לפני הנחות ומבצעים מיוחדים.  המחירון מחולק לשתי טבלאות: מחירון הסרת שיער לנשים ומחירון הסרת שיער לגברים.

המחירים המצויינים בטבלאות הם דוגמאות למחירי מקסימום ומינימום המקובלים במכוני האסתטיקה השונים. הפערים הגדולים בין מחירי המקסימום למינימום ממחישים את הצורך, או אפילו את ההכרח לבצע הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים..

 

הורדת שיער בלייזר מחירים – אל תתפתו ממחירים זולים מדי!

מכונים קטנים עשויים להציע לכם מחירים זולים בהפרשים של עשרות אחוזים בהשוואה לרשתות הסרת שיער הגדולות. היזהרו מהם כמו מאש! מה שזול מדי עלול לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר. יתכן ותצטרכו לחזור על הטיפול פעם נוספת עקב תוצאות שאינן ישביעו את רצונכם ויתכן שיגרמו לכם נזקים רפואיים ותופעות לוואי זמניות או קבועות עקב חוסר מקצועיות מספקת וטיפול שאינו תחת השגחה רפואית.
הסרת שיער בלייזר הינו טיפול רפואי לכל דבר!  אל תתעסקו בבריאותכם! משרד הבריאות מחייב פיקוח רפואי לכל טיפול לייזר מכל סוג שהוא אך אינו אוכף הנחייה זאת  ומכונים קטנים מנצלים את חוסר האכיפה ומבצעים טיפולים ללא פיקוח רפואי. ראו מאמר באתר זה בלחיצה על כפתור מידע כללי   "הסרת שיער בלייזר  - ענף פרוץ ללא פיקוח"
המטפל שמבצע את הטיפול במכונים הקטנים, שהם גם לרב אינם  מוכרים,  לא עבר בדרך כלל הכשרה מתאימה ואתם עלולים לצאת בשן ועין מהטיפול. רק אנשי מקצוע שהם רופאים ואחיות שעברו הכשרות והסמכות בתחום הורדת שיער בלייזר  יתנו לכם את השקט הנפשי ואותם תוכלו למצוא רק ברשתות הגדולות.
מכוני אסתטיקה קטנים אינם מסוגלים כלכלית לעמוד בהוצאות הרכישה והאחזקה של המכשירים להסרת שיער החדישים ביותר בעולם כפי שעושות הרשתות הגדולות ולכן הן משתמשות במכשירים מיושנים וזולים. התוצאות יהיו תמיד בהתאם!! טיפולים המבוצעים במכשירים להסרת שיער זולים או מיושנים עלולים לגרום לכם לתופעות לוואי זמניות ולעיתים אף לתופעות לוואי קבועות.

 

מה לבדוק לפני תחילת הטיפול?

בעת ביצוע השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר בין כמה שיותר חברות תוכלו  גם להתייעץ לגבי  אפשרויות הטיפול השונות שמציעות הרשתות ומה אתם הולכים לקבל:

 • צוות מטפלים – מי יטפל בכם? מהן ההסמכות שלו?
 • התאמת מכשיר להסרת שיער – איזה מכשיר להסרת שיער הוא האופטימלי עבורכם. כל מכון משתמש במכשירים להסרת שיער שונים ולכן רצוי לבדוק האם קיים בחברה מכשיר שעונה לתכונות עורכם ולגוון שיערכם.
 • איזה תוצאות מבטיחים לכם? האם הטיפול נותן תוצאה לצמיתות? האם דילול שיער בלבד?
 • קבלת הצעת מחיר - רק השוואת מחירים בין מספר מכונים רב ככל האפשר תאפשר לכם קבלת המחיר הזול ביותר האפשרי.
 • האם יש ביטוח רפואי?

 

הסרת שיער בלייזר מחירים – כמה עולה הסרת שיער בלייזר? - השוואת מחירים

אתר זה הקל עליכם את המלאכה. מלאו את הטופס בעמוד זה ואפשרו לרשתות האסתטיקה לחזר אחריכם. לאחר מילוי פרטי ההתקשרות עמכם בטופס יצרו אתכם קשר הרשתות הגדולות, בעלות וותק רב שנים והאיכותיות ביותר בישראל ויציעו לכם טיפול הסרת שיער בהתאמה אישית כולל הצעות מחירים. הקשיבו לכל ההצעות מכל החברות ורק אז קבלו החלטה ובחרו את הרשת שהציעה לכם את המחיר הטוב ביותר עם התאמת המכשיר הטובה ביותר לתכונות עורכם וגוון עורכם. קיימות דרכים ושיטות שונות להפחתת עלויות טיפולי הורדת שיער בלייזר. ראו מאמר מפורט בנושא: "הסרת שיער בלייזר מחירים – הפחתת עלויות"

הרשתות שיחזרו אליכם טלפונית לאחר מילוי הטופס בעמוד זה הן: אמריקן לייזר, Care  לייזר, נאטורפיל.

המחירים להסרת שיער שמציעות הרשתות אינם סופיים. אל תתביישו להתמקח ולדרוש הנחה נוספת. התחרות בענף גורמת להם להיות גמישים במחירים. נצלו זאת לטובתכם!

אני מקווה שמאמר זה עזר לכם להבין מהם האפשרויות שלכם בתחום המחירים להסרת שיער.

כל שנותר לכם להתחלת התהליך הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמכם בטופס .

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר