מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר להסרת שיער

 

 

מכשיר להסרת שיער בלייזר הפך להיות פופולארי מאד אצל גברים ונשים לצורך הסרת שיער לצמיתות. טכנולוגיית הלייזר יעילה מאד ומשתמשים בה היום בצורה נרחבת לצורך הסרת שיער.
מכשיר לייזר  מאפשר להיפטר בקלות משיער גוף מכוער ובלתי רצוי. ההליך הוא פשוט ומביא לתוצאות רצויות בתוך תקופה קצרה.

הסרת שיער לצמיתות

קרן לייזר מכוונת לאזור שממנו רוצים להסיר שיער וזקיק השערה האחראי על צמיחת השערה מושמד. קרן הלייזר נקלטת בחומרים הכהים של השערה (מלנין) באופן אינטנסיבי ובמהירות גדולה יותר. המלנין הנמצא בעור נותן לשערה את צבעה. שיטה זו של הסרת שיער לצמיתות אידיאלית להסרת שיער  מאזורים גדולים בגוף כמו חזה, גב ורגליים.
שיטת הלייזר להסרת שיער היא מדוייקת ויעילה מאד. אנשים רבים משתמשים בשיטה זו ביעילות כדי להפוך את שערם לדק ודליל יותר. שימו לב שטיפול זה אינו מתאים לאנשים בעלי גוון שיער לבן או בלונד.

מכשיר להסרת שיער

קיימים סוגים רבים של מכשירי לייזר וכל אדם צריך לבחור מכשיר להסרת שיער המתאים לו ביותר ושייתן את התוצאות הטובות ביותר. אם אתם חושבים להסיר שיער מאזורי גוף גדולים כמו גב, חזה או רגליים המכשיר בעלי נקודות האור הגדולות יותר יהיה אידיאלי עבורכם.  בכפוף לצבע עורכם וגוון שיערכם יתכן והרופא המטפל ישתמש  במכשיר לייזר  אינפרא אדום. מכשיר אינפרא אדום   מתאים לעור בהיר ושיער כהה.
אם ברצונכם להסיר שיער בביתכם תוכלו לרכוש מכשיר בעל דיודת לייזר.

חסרונות מכשיר להסרת שיער

החיסרון הבולט של המכשיר הביתי שאינו מאושר לאזורים עדינים כמו הפנים. אם משתמשים במכשיר בצורה לא נכונה אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך כמו כוויות ושלפוחיות.
מכיוון שמכשיר לייזר ביתי הוא בעל עוצמה חלשה יותר הוא אינו יעיל מספיק לביצוע הסרת שיער לצמיתות. בנוסף, מכשיר ביתי  לא תוכנן לגווני עור ושיער מסויימים בלבד אלא לכל גווני העור והשערה ולכן התוצאות לא תהיינה משביעות רצון.

למרות התועלות הרבות של טיפולי הלייזר, הליך זה עלול לגרום לגירויים בעור ולכן יש למרוח את האזור המטופל בקרם מאלחש כדי למנוע נזק כלשהו לעור ותופעות לוואי אפשריות.

המפתח להצלחת טיפול הסרת שיער בלייזר

המפתח להצלחת טיפול לייזר טמון בבחירת מפעיל המכשיר. מידת מיומנותו והכשרתו של מפעיל המכשיר להסרת שיער יקבע את שיעור הצלחת הטיפול.
יש צורך במספר טיפולי לייזר כדי להסיר שיער  מאזור מסויים. בדרך כלל 4-6  טיפולים יספיקו להפחתה משמעותית בשיעור צמיחת השיער.
מכשירים מתקדמים ומתוחכמים להסרת שיער באמצעות טכנולוגיית הלייזר הפכו טיפולים אלה יותר יעילים. היום, מכשיר להסרת שיער ממוצע הוא הרבה יותר קומפקטי וניתן להשגה. הטכנולוגיה החדשנית שבה משתמשים במכשיר להסרת שיער יעילה על רוב גווני  העור כך שגם אנשים בעלי עור כהה ושיער כהה יכולים להינות מטיפול הסרת שיער בלייזר.
היום כולם יכולים להשתמש במכשיר להסרת שיער בלייזר כדי להיפטר משיער בלתי רצוי ולחוות  הסרת שיער לצמיתות אך חשוב ביותר לבחור את מכון הסרת שיער בלייזר שיתאים ביותר לצרכים שלכם, שמשתמש במכשירי לייזר המתאימים למאפייני העור והשערה שלכם והמעסיק רק רופאים שעברו הכשרות ספציפיות להפעלת המכשירים שברשות המכון.

בחירת מכון הסרת שיער לצמיתות

בחירת מכון אסתטיקה ן הנכון היא ההחלטה החשובה ביותר שעליכם לקחת בטרם תתחילו בטיפולים.
אתר זה מאפשר לכם בחירה בין מכוני אסתטיקה להסרת שיער בלייזר הגדולים והטובים בישראל שבהם מועסקים רק רופאים בעלי התמחות בהסרת שיער בלייזר.
ממכונים אלו תוכלו לקבל מידע ולבצע השוואת מחירים הסרת שיער בלייזר  ללא כל התחייבות מצדכם: אמריקן לייזר, נאטורפיל , Care  לייזר.
מלאו את הטופס ונציגי רשתות אסתטיקה מובילות ישמחו לעזור לכם!

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר