מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

 

 

שיטות להסרת שיער בלייזר צוברות תאוצה ככל שחולף הזמן. השיטה הפכה לפופולארית כל כך ומכשירים להסרת שיער הולכים וכובשים את השוק כשמאחוריהם הבטחה לתוצאות מקסימליות של הסרת שיער לצמיתות בתוך זמן קצר. כל מומחי הורדת שיער מכל סוג שהוא יסכימו שטיפול בלייזר הינו הפתרון המוביל היום להסרת שיער לצמיתות.

לפני כעשר שנים החלו בטיפולי לייזר להורדת שיער במכשיר להסרת שיער הראשון. הטיפול הראשון אמנם הצליח אך תוך גרימת כאבים למטופלים, טיפולים ארוכים והגבלה למטופלים בעלי גוון עור בהיר בלבד. למרות ההגבלות הפך הטיפול במכשיר להסרת שיער בלייזר להצלחה מסחררת. מאז חלה התקדמות מהירה מאד ומכשירים חדשים ושיטות להסרת שיער חדשות נכנסות  לשוק חדשות לבקרים. אורך טיפול הלייזר התקצר פלאים, הטיפול עובר כמעט ללא כאבים וחלק מהמכשירים הותאמו גם לבעלי עור כהה.

ההצלחה היתה כל כך גדולה שהחלו לצוץ מכוני לייזר רבים, ואפילו במחלקות האסתטיקה בבתי חולים החלו לפתוח מחלקות להורדת שיער כדי לענות על הביקוש שהלך והתעצם. הוכשרו בעלי מקצוע חדשים  והצטיידו במכשירים חדשניים. אפילו קוסמטיקאיות החלו לעלות על הגל החדש והחלו להצטייד במכשיר להסרת שיער זול ופשוט יותר.

כיצד עובדת שיטת הורדת שיער בלייזר?

מכשיר להסרת שיער בלייזר משתמש באנרגית אור ההופכת לאנרגית חום. אנרגית החום מחממת את זקיקי השערה ומשמידה אותן כך שלא תוכלנה לצמוח שוב. מכשיר להסרת שיער יורה קרני אור המתמקדים בפיגמנט הנמצא בשערה ולמעשה הורסת אותו. המכשיר מסוגל להתביית רק על השערות הנמצאות באותו הרגע במחזור הצמיחה ולכן יש צורך בסדרת טיפולי הורדת שיער בלייזר כדי לקבל הסרת שיער לצמיתות מכל מחזורי הצמיחה. 

מכשיר להסרת שיער לצמיתות  

קיימים בשוק אין ספור סוגי מכשירי הסרת שיער לצמיתות  המתחלקים לשלשה סוגים. כל סוג חדיש יותר מקודמו ונחשב לדור אחר. כל השיטות להסרת שיער במכשירים אלו עובדות בטכנולוגיה דומה כשההבדל העקרי ביניהם הוא אורך הגל של קרן האור שפולט המכשיר. ככל שאורך הגל קצר יותר כך הוא יקלט טוב יותר על ידי הפיגמנט. השיטות העקריות הן: הסרת שיער באינפרא אדום, הסרת שיער IPL , הסרת שיער SHR.

מכשיר להסרת שיער לצמיתות פולט קרן אור הנקלטת בפיגמנט הכהה שבשערה והיא עלולה לפגוע גם בפיגמנט הכהה המצוי בעור ועלולה לגרום לתופעות לוואי בעור כמו כוויות, שלפוחיות, כתמים וצלקות. מסיבה זו אין להשתמש במכשירים להסרת שיער בעלי גלים קצרים להסרת שיער לנשים או גברים בעלי עור כהה.  כהי עור יצטרכו לקבל טיפול הורדת שיער בלייזר רק במכשיר להסרת שיער בעלי גלים ארוכים יותר.

מרכיב נוסף בהצלחת טיפול הורדת שיער בלייזר הוא עובי השערה. ככל שהשיער עבה יותר כך תוכל קרן הלייזר להתמקד בו יותר. הסרת שיער לגברים או נשים בעלי שיער דק  או פלומתי יצטרכו לוותר על חלום הסרת שיער לצמיתות באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר.

בחירת מכון הורדת שיער בלייזר – הסרת שיער בלייזר מחירים

בעקבות הצלחת הורדת שיער לצמיתות באמצעות טכנולוגית הלייזר צצו מכוני אסתטיקה להסרת שיער  כפטריות אחר הגשם. התחרות הגדולה בין מכוני אסתטיקה גורמת גם להבדלים משמעותיים מאד במחירים וגם שיטות להסרת שיער שונות ממכון למכון. אם אתם חושבים ברצינות לעבור טיפולים אלו עליכם לקבל מקסימוום אינפורמציה על התחום והאפשרויות הגלומות בו עבורכם.
עשינו את העבודה הזו קלה עבורכם, מלאו את הטופס בעמוד זה ותוכלו לקבל ללא התחייבות מצדכם את מלוא המידע על הורדת שיער בלייזר ותוכלו לבצע השוואת מחירים במכוני אסתטיקה אלו:
הסרת שיער נאטורפיל,  רשת אמריקן לייזר, רשת Care לייזר.
כל המכונים להסרת שיער בלייזר אלו מעסיקים אך ורק רופאים לטיפול בלקוח והם נחשבים למכוני אסתטיקה הגדולים והטובים בישראל.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר


 

 

 

 

הורדת שיער בלייזר – הורדת שיער לצמיתות