מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
re
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מול הסרת שיער בשיטת IPL

 

 

שיטות להסרת שיער

מגוון השיטות להסרת שיער הן רבות, חלקן נותנות תוצאות זמניות בלבד וחלקן נותנות תוצאות לטווח ארוך מאד. שום שיטה להסרת שיער אינה נותנת הסרת שיער לצמיתות ולכן מעדיפים היום להגדיר את השיטות שאינן זמניות כשיטה להסרת שיער לטווח ארוך בלבד ולא כשיטת הסרת שיער לצמיתות.
השיטות להסרת שיער המקובלות הן: גילוח, הסרת שיער בחוט, הסרת שיער בשעווה, קרמים ומשחות, הסרת שיער באינפרא אדום, אפילציה הנקראת גם אלקטרוליזה, הסרת שיער SHR ,   4MP הסרת שיער , הסרת שיער IPL והסרת שיער בלייזר.
במאמר זה נתמקד בשיטות להסרת שיער לטווח ארוך המבוססות על קרן אור: הסרת שיער IPL והסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בקרן אור

השיטה להסרת שיער באמצעות קרן אור עובדת על ידי הבזקת קרני אור על העור במטרה להשמיד את זקיק השערה. הבזקי האור מתמקדים בפיגמנט השערה הנקרא מלנין שהוא הפיגמנט הכהה הנמצא בשערה. הבזקי האור הנקלטים במלנין, מחממים את השערה וחום זה עובר לשורש השערה ולמעשה משמיד אותה לצמיתות.
השיטה של הסרת שיער בקרן אור עובדת רק על מחזור צמיחת שיער אחד בכל טיפול. בכל מספר חודשים קיים מחזור צמיחה חדש ולכן יש צורך במספר טיפולים להורדת שיער מרוב מחזורי הצמיחה כדי לקבל תוצאות טובות. רמת דילול השיער נקבעת על פי דרישת הלקוח. ככל שידרוש דילול שיער רב יותר כך יגדלו מספר הטיפולים להורדת שיער.
מכשירים להסרת שיער בקרן אור עובדים באורכי גל שונים האחד מהשני ורק חלקם יעילים להשמדת שורש השערה. אורך הגל שהוכח כאפקטיבי ביותר הוא 800 ננומטר.
כאמור לעיל, קיימות שתי שיטות להסרת שיער בקרן אור, הסרת שיער  IPL, הסרת שיער בלייזר. לפניכם הסברים על שתי השיטות:

מכשיר להסרת שיער בלייזר

מכשיר הלייזר הוא המכשיר היחידי היכול לפלוט הבזקי אור באורך גל אחד של 800-810 ננומטר. אורך גל זה נחשב לאפקטיבי ביותר מכיוון שכל האנרגיה שהוא פולט מתמקד בשערה בלבד ועל כן האפקטיביות שלו גדולה מאד להורדת שיער במהירות ואף ללא כאבים.

הסרת שיער בלייזר מחירים

מכשיר להסרת שיער בלייזר הוא יקר יותר באופן משמעותי מכל מכשיר להסרת שיער אחר הקיים בשוק. גם הוצאות האחזקה של המכשיר יקרות יותר. יוצא מכך שגם עלות טיפולי הורדת שיער בלייזר הם יקרים יותר.
משרד הבריאות הישראלי וגם ה- FDA האמריקאי מחייבים שמפעילי מכשירי הלייזר יהיו אך ורק רופאים ואחיות שעברו הסמכות מתאימות על המכשיר. עובדה זו מייקרת גם היא את טיפולי הורדת שיער בלייזר בשל הצורך להחזיק בצוותים רפואיים.

הסרת שיער IPL

הסרת שיער IPL היא שיטה נוספת להסרת שיער באמצעות קרן אור. שיטות אחרות שניתן לסווגן בקטגוריה של הסרת שיער IPL  הן הסרת שיער באינפרא אדום - 4MP הסרת שיער.
מכשיר IPL  הסרת שיער משתמשים במנורת פלאש המספקים הבזקים של אור לא מסונן. אור לא מסונן פירושו שהאנרגית האור אינה מתמקדת רק בשיער בגלל אורכי הגל הרחבים  שבהם עובד המכשיר.  מכשיר להסרת שיער IPL  אינו עובד רק על אורך הגל האופטימלי של 800 – 810 ננומטר, למרות שאורך גל זה מצוי גם הוא במכשיר אך הוא אינו מסוגל להתמקד בו ולכן המכשיר אינו מסוגל להתמקד אך ורק בשערה.
אורכי הגל הרחבים של מכשיר להסרת שיער IPL דורשים מספר רב יותר של טיפולים כדי להשיג את כמות דילול שיער הנדרשת. לעובדה של חוסר התמקדות המכשיר באורך גל אחד יש יתרון בטיפול בעור ושיער כהים בגלל הסיכוי המופחת לכוויות.


הסרת שיער IPL מחירים

עלות הקנייה והאחזקה של מכשירי הסרת שיער IPL זולה באופן משמעותי מאשר מכשירים להסרת שיער בלייזר.
תפעול המכשיר להסרת שיער IPL אינו דורש אחזקת צוותים רפואיים בגלל הקלות היחסית של הפעלתם.
פועל יוצא מכך הוא שמחירי טיפולי הסרת שיערIPL  זולים באופן משמעותי ממחירי טיפולי הסרת שיער בלייזר.

אז מה עדיף? הסרת שיער בלייזר או הסרת שיער בשיטת IPL ?

לכל שיטה להסרת שיער יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן ההמלצה הגורפת היא להתייעץ עם איש מקצוע בפגישת ייעוץ ראשונית שניתנת בחינם כדי לקבוע מהו המכשיר והשיטה להסרת שיער המתאים לך ביותר.

השוואת מחירי ומבצעי הסרת שיער

כידוע לכם, קיימים הפרשי מחירים גבוהים ביותר בין מכוני האסתטיקה השונים. אתר זה ממליץ לצרכן החכם הרוצה לחסוך לבצע " הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים"  בין כמה שיותר מכוני אסתטיקה שונים כדי להשיג את המחיר הזול ביותר האפשרי.

באמצעות מילוי הטופס בעמוד זה תוכלו ליצור קשר עם מיטב המכונים בישראל כדי לבדוק מחירים וגם כדי לבדוק איזה מכשיר להסרת שיער קיים בכל מכון , מהן השיטות להסרת שיער הנהוגות בכל מכון ומהי מידת התאמתו של המכשיר לתכונות עורכם ושיערכם.

מילוי הטופס בפרטי ההתקשרות עמכם יאפשר למכוני אסתטיקה הבאים ליצור עמכם קשר: נאטורפיל, אמריקן לייזר, קר לייזר.  

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר