מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
צור קשר - 0548140556
מרקי -הסרת שיער בלייזר


מבצע באמריקן לייזר
1 + 1
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור שני בחינם!
עד 72 תשלומים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד
וקבלו איזור נוסף במתנה!
רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר!
תשלומים נוחים!

צור קשר - 0548140556

 

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל!
  2. מקסימום ייעוץ ומידע!
  3. בחירה במכון הטוב ביותר!!
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר!
  5. השוואה בין סוגי טפולים!
  6. קבלת השירות הטוב ביותר!
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר!
  8. הכל בחינם וללא התחייבות!

 

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com

אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
הסרת שיער SHR
English Articles
הסרת שיער בלייזר הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער קו ביקיני
הסרת שיער ברגליים לנשים הסרת שיער לגבר הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה לגברים
פרופורציה - הסרת שיער בלייזר
אסתטיקה אמריקן לייזר
נאטורפיל care
מדריך הסרת שיער בלייזר

טיפול הסרת שיער בלייזר - איך להתכונן?

 

 

טיפול הסרת שיער בלייזר

ההחלטה האם ללכת על טיפולי לייזר להסרת שיער אינה צריכה להילקח בקלות. בעוד מטופלים רבים, גברים ונשים, בחרו בטיפולי לייזר להסרת שיער בלתי רצוי מגופם ויצאו מרוצים מאד מהתוצאות , עדיין ישנם סיכונים שיש לקחת אותם בחשבון.
לקוחות חדשים צריכים לבדוק היטב ולחקור איזה סוג מכשיר יתאים להם, מה עלולים להיות תופעות הלוואי ולהתייעץ עם מומחי לייזר לפני תחילת הטיפולים.
לאחר ביצוע המחקר הגיע הזמן להתכונן לטיפול עצמו. דרושים מספר הכנות לפני תחילת הטיפולים הנחוצים לביטחונו של המטופל ובכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר מהטיפול.

באמצעות יישום ההמלצות הבאות מטופלים יוכלו:

למנוע תופעות לוואי לא רצויות!
לשפר את תוצאות הטיפול !
להקטין את מספר הטיפולים!
להפחית את הסיכויים לכאבים ואי נוחות!

4-5 שבועות לפני טיפול הסרת שיער בלייזר

לאחר שהגעתם להחלטה לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר ובחרתם את המכון המתאים לכם תקבלו סדרת הוראות ממכון הלייזר.
ההכנות ההתחלתיות לטיפולי הורדת שיער צריכות להתחיל מספר שבועות לפני הטיפול הראשון. הכנות אלו בדרך כלל  נוגעות להכנת עורכם כדי שיקבל טוב יותר את טיפול הסרת השיער.
אם אתם נוהגים להסיר את שיער גופכם בשיטות שונות, עליכם להפסיק אותם מספר שבועות לפני תחילת הטיפולים בלייזר כצעד בטיחותי כדי שתהליך הסרת השיער יסתיים בהצלחה.

זו עובדה שקרני  הלייזר נמשכים למלנין שבעור ובשערה, ולכן רצוי להימנע משיזוף העור או במריחת העור בקרם שיזוף  מספר שבועות לפני תחילת הטיפול בלייזר. במקום קרם שיזוף רצוי למרוח קרם הגנה בכל פעם שאתם יוצאים לשמש. עור שזוף במהלך הטיפול יביא לתוצאות לא טובות מפני שהוא ישנה את האופן שבו מכשיר הלייזר יצור אינטראקציה עם העור וזקיקי השיער.

ראו מאמר - למה אפשר לצפות לפני ואחרי טיפול הסרת שיער בלייזר

24 שעות לפני טיפול הסרת שיער בלייזר

24 שעות לפני טיפול הסרת שיער יש לגלח את האזור המטופל. המטפל יעשה זאת בעצמו  לפני הטיפול אם לא תעשו זאת בעצמכם יום קודם. גילוח העור המטופל יחסוך לכם זמן וימנע אי נוחות וכאבים במהלך הטיפול  עצמו. אם יש יותר מדי שיער על עור המטופל בעת הטיפול, מכשיר הלייזר יתמקד גם בשערות אלו וגם בזקיקי השערות. כאשר זה קורה ישנה סכנה שהשיער החיצוני יישרף על ידי הלייזר  והעור עלול גם הוא לקבל כוויות.

יום הטיפול להסרת שיער בלייזר

כאשר מטופל מגיע למכון לייזר מגלחים ומנקים את האזור המטופל. הוראות נוספות שמטופל יקבל ליום הטיפול  יהיו להימנע ממריחת קרמים שהוא רגיל  למרוח, מאיפור, מבשמים ודאודורנטים. כל סוג של חומר על העור המטופל  עלול לשבש את פעולת הלייזר ואת יעילותו. 
מטופלים הרגישים לכאבים או מודאגים מהכאב שהם עלולים לספוג נמרחים באזור המטופל בקרם מאלחש המפחית את רגישות העור לכאב. אם המטפל לא ימליץ לכם למרוח קרם מאלחש ובכל זאת תהיו מודאגים מהכאבים, תוכלו לקחת תמיסה המפחיתה כאבים כמו טילנול 15-20 דקות לפני הטיפול.

לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר

בסיום הטיפול, מטופלים יחושו שעורם הפך אדמדם ומגורה. תופעה זאת היא נורמלית בהחלט והדבר הטוב ביותר שניתן לעשות להרגעת העור הוא למרוח קרם לחות איכותי, להימנע מחשיפה לקרני השמש ולהימנע מגירודים.
חלק ממכוני הסרת שיער  יציעו לכם קרמים מיוחדים למריחה לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר שיכולים להקל על אדמומיות ורגישות.
על ידי יישום ההמלצות שלעיל, מטופלים יוכלו לשוב לשגרת יומם מייד לאחר טיפול הסרת שיער. הרגשתכם תשתפר יום או יומיים לאחר הטיפול. אם ישנם תופעות שלא עוברות לאחר יום-יומיים, יש לחזור לרופא המטפל לקבל ייעוץ מתאים.

מתחילים?

אם החלטתם שטיפולי הלייזר מתאימים לכם ואין לכם בעייה בפרוצדורה של ההכנה לטיפולים כפי שתוארה במאמר זה צרו קשר עם מספר מכוני לייזר לקבלת ייעוץ ולהשוואת מחירים כדי להתחיל בטיפולים.
מכון להסרת שיער מנוסה יוכל להדריך אתכם בכל צעדי ההכנה הנדרשים מכם בפירוט גדול יותר, ייתן לכם הצעת מחיר והמלצות אישיות כדי שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר מטיפולי הסרת שיער. ראו מאמר "איך לבחור מכון להסרת שיער?"

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים ומכונים

כמו בכל תחום כלכלי תחרותי אחר, גם בתחום הלייזר קיימים פערי מחירים גדולים בין חברות אסתטיקה ולכן כדי שתוכלו לחסוך מומלץ מאד להשוות מחירים בין כמה שיותר חברות.

ראו דפים באתר זה: "הסרת שיער השוואת מחירים" ודף - "הסרת שיער בלייזר מחירים".

אתר זה מאפר לכם להשוות מחירים ולקבל ייעוץ בחינם בצורה קלה ונוחה. השוואת המחירים והמבצעים באתר זה מתבצעת בין ארבעת מכוני הלייזר האיכותיים והגדולים בישראל כמו: מכון אמריקן לייזר, מכון נאטורפיל, מכון Care  לייזר.

מלא/י את הטופס ומיטב נציגי המכונים ישמחו לחזור אליכם טלפונית.

בהצלחה!

CAREנאטורפילאמריקן לייזר