ערבסקה-הסרת שיער בלייזר
מדריך הסרת שיער בלייזר
ערבסקה -הסרת שיער בהלייזר
Laser hair removal הסרת שיער בית שחי הסרת שיער לגברים הסרת שיער במפשעה
הסרת שיער לנשים הסרת שיער בגב הסרת שיער בפנים הסרת שיער בחזה
מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל מדריך הסרת שיער בלייזר - כל המידע, כל השוואות המחירים והמבצעים, כל הרשתות הגדולות ביותר בישראל
אמריקן לייזר נאטורפיל
קר לייזר פרופורציה

מכשיר me – מכשיר להסרת שיער me

לאחרונה יצא לשוק מכשיר me  להסרת שיער המתיימר לבצע הסרת שיער כמו במכון הסרת שיער בלייזר.
מכשיר me  מבטיח הסרת שיער לצמיתות או לטווח ארוך אצלך בבית בשיטה קלה שאינה כואבת.

טכנולוגיית מכשיר להסרת שיער me

מכשיר me  הסרת שיער עובד בשיטת אינפרא אדום - הסרת שיער IPL  והוא משלב גם גלי רדיו RF . בשיטת הסרת שיער IPL משתמשים גם חלק ממכוני האסתטיקה .
האם me הסרת שיער יגרום לכם לוותר על טיפולי הלייזר הקונבנציונליים במכונים? תלוי כמובן את מי שואלים ולאיזה תוצאות אתם רוצים להגיע. חלק מהתשובות בהמשך...
מכשיר להסרת שיער me מיוצר ע"י חברת "סינרון מדיקל" המתמחה בייצור מכשירים אסתטיים ורפואיים. מכשיר me פותח בטכנולוגית elos בשיטת הסרת שיער באינפרא אדום וגלי רדיו.
me אינו המכשיר הראשון המשתמש בטכנולוגיה של מכון לייזר. בישראל קיימים כבר מספר מכשירים המשתמשים בטכנולוגית הסרת שיער SHR או בטכנולוגיית הסרת שיער IPL אולם בניגוד למכשירים האחרים מכשיר me פועל באופן רציף על אזור הטיפול ולכן הפעולה מסתיימת במהירות.
בנוסף, מכשירים קודמים עשו שימוש רק בטכנולוגיית לייזר וטכנולוגיית האינפרא אדום. Me  משתמש גם בטכנולוגית IPL וגם בטכנולוגיית גלי רדיו RF .

מה מבטיח מכשיר me?

מכשיר  me מבטיח הפחתה בצפיפות השיער ל-11%. מסיר שיער me עובד על גלי אור וקול המחממים את האזור המטופל ומשמיד את זקיקי השערה כך שלא יוכלו לצמוח שוב. יצרני מכשיר me מבטיחים הפחתה בשיעור 89% בצמיחת השיער לאחר 4 טיפולים. אחרי מספר חודשים מסיום ארבעת הטיפולים הראשונים תבחינו בצמיחת שיער בשיעור 10-20% מהצמיחה המקורית. פרק הזמן בין סדרות הטיפולים גדל לאחת ל-3 חודשים אצל נשים או גברים שנהגו לבצע טיפולי הסרת שיער פעמיים עד שלש בחודש. יצרני מכשיר להסרת שיער me מבטיחים גם תוצאות טובות לכל גווני העור והשיער.

מה מחירו של מסיר שיער me?

מכשיר me נמכר בישראל במחיר 2,290 ₪ ועל זה צריך להוסיף עוד 220 ₪ עבור ראש  elos  שאותו צריך להחליף אחת לכמה חודשים ובכפיפות גם לתכיפות השימוש במכשיר  ובאזורים המטופלים. טיפולים באזורים גדולים בגוף ידרשו החלפת ראש elos  לעתים קרובות יותר.
מכשיר me נמכר בכל סניפי סופר פארם וניתן לשלם ב-12 תשלומים של 190 ₪ לחודש. מי שירכוש את מכשיר me בתקופת ההשקה של המכשיר יקבל בחינם ראש אחד של  elos .

האם מכשיר להסרת שיער me הוא תחליף טוב למכוני הסרת שיער בלייזר?

Me אינו תמיד יותר זול מאשר המכונים והמרפאות להסרת שיער בלייזר. אם נשווה את מחיר מסיר שיער me שהוא 2,290 שקלים במחירי המכונים נראה שבחלק מהטיפולים מסיר שיער  me יקר יותר. אם הסרת שיער בבית השחי במכונים עולה בין 700-1200 ₪, הסרת שיער במפשעה עולה 600-1200 ₪ והסרת שיער בבטן תחתונה עולה 1400-1600 ₪ נראה שמכשיר להסרת שיער me יקר ותר.
אם חשבתם לבצע הסרת שיער בכל הגוף או בחלקי גוף גדולים במסיר שיער me יש לקחת בחשבון עלות החלפת ראשי elos מדי פעם. כל ראש כזה עולה 220 ₪.
בנוסף, יש לקחת בחשבון שביצוע הטיפול במכשיר  me נעשה ללא פיקוח רפואי. הליך הסרת שיער מהגוף הוא הליך רפואי לכל דבר וכמו בכל הליך רפואי יתכן ויווצרו תופעות לוואי. ברשתות להסרת שיער בלייזר  הגדולות כמו: נאטורפיל, אמריקן לייזר, פרופורציה, קר לייזר ,כל הטיפולים נעשים ע"י רופאים ואחיות שהוסמכו לעבוד עם מכשירי לייזר על ידי יצרני המכשיר. כל תופעת לוואי מטופלת על ידי צוות מיומן ומקצועי. ביצוע טיפולים במכשיר me בביתכם יעשה ללא פיקוח רפואי ויתכנו תופעות לוואי זמניות ולעתים גם תופעות לוואי קבועות.
רק ברשתות הגדולות תוכלו לקבל טיפולים מקצועיים מבעלי מקצוע מנוסים ועם אחריות על הטיפולים.

הסרת שיער בלייזר מחירים

כאמור לעיל, הטיפולים הביתיים באמצעות מכשיר me אינם זולים יותר ממכוני האסתטיקה והם גם נעשים בבית ללא פיקוח רפואי.
כל אדם ושיקוליו הוא. אתר זה מאפשר לכל מי שלא השתכנע שהסרת שיער me היא בשבילו לבצע השוואת מחירים לטיפולי הסרת שיער בלייזר ברשתות הגדולות בקלות ובעילות רבה.
מכיוון שמחירי הסרת שיער על כל סוגיו אינה זולה, מומלץ להשוות מחירים בין כמה שיותר מכוני אסתטיקה להסרת שיער בלייזר ורשתות גדולות. השוואת המחירים תאפשר לכם גם לקבל מידע ממקור ראשון לגבי אופי הטיפול המתאים לתכונות העור שלכם ולגוון שיערכם והתאמת מכשיר להסרת שיער לצמיתות שיתאים לכם באופן אופטימלי.
דרך אתר זה תוכלו להשוות מחירים ולקבל מידע רק מחברות המעסיקות צוות מקצועי מיומן ומנוסה הכולל אך ורק רופאים ואחיות מוסמכות.
מלא/י את הטופס ונציגי החברות הבאות יחזרו אליכם לענות על שאלותיכם: אמריקן לייזר,פרופורציה, Care לייזר, נאטורפיל.

בהצלחה!

אמריקן לייזר פרופורציה נאטורפיל קר לייזר

מה תקבלו לאחר הרישום בטופס?

  1. השוואה בין המכונים הטובים והגדולים בישראל
  2. מקסימום ייעוץ ומידע
  3. בחירה במכון הטוב ביותר
  4. בחירה ברופא הטוב ביותר
  5. השוואה בין סוגי טפולים
  6. קבלת השירות הטוב ביותר
  7. קבלת המחיר הטוב ביותר
  8. הכל בחינם וללא התחייבות

מבצע ב- care
איזור שני בחצי מחיר! תשלומים נוחים!

מבצע בנאטורפיל
שלמו על איזור אחד וקבלו איזור נוסף במתנה! רק ב- 199 שקלים לחודש!

מבצע באמריקן לייזר
1 + 1 שלמו על איזור אחד וקבלו איזור שני בחינם! עד 72 תשלומים!

מבצע בפרופורציה
מחירים מסובסדים למבוטחי כללית פלטינום, מכבי שלי ומאוחדת שיא. ובנוסף, קבלו אזור במתנה!
SHR הסרת שיער
הסרת שיער במכשיר לייטשיר
הסברים על הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר במרפאות קר לייזר
הסרת שיער בלייזר בנאטורפיל
אמריקן לייזר ישראל - הסרת שיער
פרופורציה הסרת שיער בלייזר

כל הזכויות שמורות ליורם חבר

טלפון: 054-8140556

yoramhaver@gmail.com