המגזין

למה לצפות לפני ואחרי טיפול הסרת שיער בלייזר?

לפני טיפול הסרת שיער בלייזר

אין להסיר שיער בשעווה, באפילציה או בכל סוג אחר של שיטת הסרת שיער המורטת את השערה מהשורש לפחות 6 שבועות לפני הטיפול הראשון להסרת שיער בלייזר ולכל אורך סדרת הטיפולים.

השיער צריך להישאר במקומו כדי שמכשיר להסרת שיער יוכל להתמקד בפיגמנט השערה.

יש לגלח את האזור המטופל יום או יומיים לפני הטיפול כדי שאנרגיית מכשיר הלייזר תוכל להתמקד בזקיק השערה ולא תתבזבז על השיער שמעל העור. טיפול בעור לא מגולח עלול לצרוב את העור.

הטיפולים בלייזר הם באופן יחסי מהירים. טיפול הסרת שיער בשני בתי השחי ימשכו 5 דקות. טיפול הסרת שיער מלא ברגליים ימשך שעה עד שעה וחצי.

לאחר הטיפול יש צורך בקירור המקום בעזרת קוביות קרח ומריחת ג'ל מצנן כמו אלוורה שיעזרו בהרגעת העור.

לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר

כל השיער אמור לנשור בתוך 3 שבועות מיום הטיפול. לעיתים, נשירת השיער מתחילה רק לאחר כ-10 ימים מיום הטיפול.

בזמן ההליך של נשירת השיער, נדמה לנו שהשיער גודל אך למעשה הוא צומח כדי לנשור. פילינג ושפשוף עדין עם ליפה בזמן המקלחת יעזרו לשיער לנשור באופן מהיר יותר.

לאחר 3 שבועות מסיום הטיפול להסרת שיער בלייזר חלק מהלקוחות יבחינו בנקודות שחורות זעירות שנשארו בזקיק השערה באזורים מסוימים. זהו הליך ידוע ומקובל ונקודות שיער אלו ינשרו מעצמן.

גם במקרה זה שפשוף עדין בליפה במקלחת יכול לזרז את תהליך הנשירה. בלי שום קשר, נקודות אלו יוסרו בטיפול הסרת שיער בלייזר הבא בסדרה.

לאחר נשירת השיער יחוו הלקוחות תקופה של עור חלק למשך כמה שבועות. ברגע שמתחילות שערות לצמוח שוב, זה הזמן לקחת את הטיפול הבא בסדרה. אצל רוב האנשים וברוב האזורים בגוף תקופה זו מגיעה לאחר 8-12 שבועות מהטיפול הקודם.

הלקוחות ימשיכו באופן זה בטיפולי הסרת שיער בלייזר עד אשר השיער הנותר הינו דק ועדין מכדי שמכשיר הלייזר יוכל להתמקד בו או עד אשר הלקוח יהיה מרוצה משיעור ההפחתה בצמיחת השיער.

יש לצפות לנשירת כל השיער המטופל בתוך 3 שבועות מסיום הטיפול. שיער שלא נשר וצומח באופן הרגיל לאחר 3 שבועות הוא שיער שלא היה במחזור הצמיחה בזמן הטיפול או שיער שמכשיר הלייזר לא גילה אותו בגלל כיוון לא נכון של המכשיר. במקרה זה, הטיפול הבא בסדרה יגרום להשמדת זקיקי שיער אלו.

לרוב בין 6-9 טיפולים באזור המטופל אמור לתת מענה הולם להשגת הסרת שיער לצמיתות.

**תשובות והסברים לשאלות נוספות תוכלו למצוא גם כאן – הסרת שיער בלייזר שאלות ותשובות ולקבל מידע נוסף על איך למקסם את התועלות של טיפול הסרת שיער?

מחירי הסרת שיער בלייזר בישראל

עקב פערי מחירים עצומים בין הרשתות או מכוני הלייזר השונים בישראל מומלץ לבצע השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר בין כמה שיותר מכונים כדי להשיג את המחיר המשתלם ביותר עבורכם.

מידע נוסף על אזורי טיפול ומחירים תוכלו למצוא כאן – הסרת שיער בלייזר מחירים.

באפשרותכם לקבל ייעוץ בחינם, השוואת מחירים ומבצעים ממכוני הסרת שיער בלייזר הטובים והגדולים בישראל. מלאו את הטופס ומומחי הסרת שיער יחזרו אליכם טלפונית. בהצלחה!

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים