המגזין

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב? איך מגדירים שאלה מכשילה כזאת?
…אה, כן, השאלה האם טיפולי הלייזר להסרת שיער כואבים או לא היא שאלה כבדת משקל בחשיבותה.
מצד אחד, ה- FDA פישט לנו את התשובה: ה-FDA אוסר על חברות לקדם את המכשירים הלייזר כלא כואבים כי אכן הם לא כאלה. מכשיר להסרת שיער מפיק חום כדי להרוס את זקיק השערה הנמצא מתחת לעור וכל  התהליך הוא תמיד תחת שליטה.

מצד שני, סף הכאב של כל אחד שונה. לקוחות שעברו טיפול הסרת שיער באמצעות לייזר מדווחים בדרך כלל על סוגים שונים של תחושות…דגדוג, עקצוץ או פקיעה (סוג של  הרגשה הדומה לגומי המתפקע על עורך) או כאב קל. אבל הקונסנזוס אצל כולם הוא שהתחושה בהחלט נסבלת ושווה את התוצאות.

אם משווים את התחושות של הסרה בלייזר לאלו של הסרת שיער בשעווה אז רבים יעדיפו את התחושות של מכשירי הלייזר. ההרגשה של התחושות השונות מחזקת את ההרגשה שהטיפול אכן עובד. בכל מקרה, אם אתם מרגישים כאב מתמשך חזק או סוג של תחושה כאילו אתם נשרפים דווחו לטכנאי שיכוון במקרה זה את מכשיר הלייזר כדי  שתחושות אלו יופחתו באופן ניכר.

המפתח הוא להכין עצמך לסוג מסויים של אי נוחות. במקרה הטוב תהיה לך הרגשת רווחה שאי הנוחות לא התרחשה ובמקרה הגרוע תהיו יותר מוכנים מנטלית לכאבים אלו ותוכלו לסבול אותם ביתר קלות. ראו מאמר: "איך להתכונן לטיפולי הסרת שיער בלייזר?"

הפחתת כאבי טיפול הסרת שיער בלייזר באמצעות אמצעי קירור

בזמן שהשערה סופגת את אנרגית הלייזר, מעט חום עובר גם לסביבה. כל התהליך נמשך מספר מילי שניות אך בכל זאת תוכלו להרגיש בזאת. כמה מכשירי הסרת שיער מתוכננים להתמודד עם בעיה זאת.
יצרני מכשירי הלייזר פיתחו אמצעי קירור המוצמדים למכשירי הסרת שיער בלייזר. אמצעי קירור אלו מצליחים לקרר את סביבת העור על ידי ספיגת החום המופק ממכשיר הלייזר. מהבחינה הזאת אתם די מוגנים. ראו מאמר – "הפחתת תופעות לוואי".

הפחתת כאבים באמצעות מריחת קרמים

קרם מאלחש אינו נדרש בטיפול לייזר, אך אם אתם מודאגים שתחושו אי נוחות ישנם מרשמי קרמים שתוכלו לקבל בכל מכון הסרת שיער.
רוב המטפלים המקצועיים ממליצים שתנסו לפחות טיפול אחד ללא מריחת קרם מאלחש רק כדי לבחון אם אתם מרגישים באי נוחות כלשהי. הקרם נמרח בדרך כלל באופן מתון באזורי טיפול קטנים ורגישים יותר כמו שפה עליונה, קו ביקיני או בית שכי. אם אתם בכל זאת רוצים למרוח קרם מאלחש, עשו זאת כשעה לפני תחילת הטיפול וקראו היטב את ההוראות הבאות עם המוצר.

הסרת שיער בלייזר מחירים

פערי המחירים בין חברות אסתטיקה השונות הם גדולים מאד ולכן מומלץ מאד לבצע השוואת המחירים בין כמה שיותר חברות.

ראו דפים באתר זה: "הסרת שיער השוואת מחירים" ודף – "הסרת שיער מחירים".

באפשרותכם לקבל ייעוץ בחינם, השוואת מחירים ומבצעים בין ארבעת מכוני הלייזר הטובים והגדולים בישראל כמו: אמריקן לייזר, נאטורפיל, Care  לייזר.

מלא/י את הטופס ונציגי מכוני הסרת שיער המובילים בארץ ישמחו לספק לך את כל המידע הרלוונטי.

בהצלחה!