המגזין

הסרת שיער בלייזר סיכונים

הסרת שיער בלייזר סיכונים

התשובה באופן כללי לשאלה האם הסרת שיער בלייזר בטוחה היא כן. שיטת הלייזר בטוחה לגמרי וללא סיכונים אם היא נעשית על ידי מומחים הנוקטים בצעדי זהירות ומשתמשים במכשירים המתאימים.

רוב מקרי הזיהומים ותופעות הלוואי נגרמים כאשר אנשים מבצעים טיפולי לייזר בביתם ומבלי להיוועץ ברופאים. אתם חייבים לדעת ששיטות הלייזר הנעשות באופן עצמאי בבית אינן בטוחות וההליך חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מנוסים כדי למנוע סיבוכים מסוגים שונים.

גורם נוסף שמונע מאנשים לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר הוא הכאב שהטיפול עלול לגרום לחלק מהאנשים. בדרך כלל רוב האנשים מרגישים רק צריבות קלות במהלך הטיפול אך ישנם גם אנשים שדיווחו על כאבים משמעותיים יותר במהלך הטיפול. הכאב עלול להמשך גם יום או יומיים לאחר הטיפול והעור עלול להפוך מעט ורוד ולהיראות מעט שזוף. בכל מקרה, אנשים הפוחדים מכאב נמרחים לפני הטיפול בקרם מאלחש שמקל על הכאב. קרם זה עלול לגרור סיבוכים אם לא יודעים כיצד להשתמש בו ומורחים יותר מדי או מעט מדי קרם. ראו מאמר: "האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?"

אחד הגורמים שיכולים ליצור סיבוכים הוא אי מתן טיפול מתאים לאחר ביצוע הסרת שיער. הזמן הדרוש לטיפול לאחר שהתבצעה הסרה בלייזר הוא ששה שבועות וישנם גם  טיפולים הנעשים בין הפגישות. ראו מאמר: "שיקום העור לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר"

זו אחריותו של המטופל לטפל בעור שלו לאחר ביצוע טיפול הסרת שיער על פי הנחיות הצוות המקצועי כדי למנוע זיהומים ודלקות. הרופא ימליץ על טיפול לעור לאחר שבוצע הטיפול ועל המטופל האחריות לבצעו בשלמותו כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר וכדי למנוע דלקות וזיהומים. חשוב שהמטופל גם ימנע משיזוף עורו לפני ובמהלך הטיפול וגם בכל תקופת שיקום העור לאחר שהסתיימו הפגישות,

ישנן תופעות לוואי נוספות לטיפולי לייזר הכוללות הבהרה או הכהה של העור, קבלת עור הנראה שזוף, צריבות, נפיחויות ועוד אך תופעות לוואי אלו הן די נדירות ויכולות להיווצר רק אם השתמשו במכשיר להסרת שיער לא מתאים או שלא השתמשו בציוד באופן נכון ולא נלקחו צעדי המנע הראויים. הסרת שיער על ידי אנשי מקצוע מיומנים ימנעו מכם את כל תופעות הלוואי האלה. ראו מאמר:" טיפולי הסרת שיער – הפחתת תופעות לוואי".

האם הסרת שיער בלייזר בטוחה בזמן הריון?

נשים רבות הנוהגות לבצע הסרת שיער באמצעים שונים ומתקשות לעשות זאת בתקופת ההריון מעוניינות לדעת האם הסרה בלייזר בתקופת ההריון בטוחה. התשובה לשאלה אינה ברורה לחלוטין מפני שאין עדיין מספיק מחקרים שיראו האם ישנה השפעה כלשהי על הוולד ולכן רוב הרופאים אינם ממליצים על הסרת שיער בלייזר בתקופת ההריון.

האם הטיפולים בלייזר בטוחים לילדים?

אין מידע במחקרים שיספר על תופעות לוואי מיוחדות לילדים אך רוב הרופאים לא ממליצים לבצע טיפולי לייזר לילדים בעיקר משום שילדים נמצאים בתקופת התפתחות גופם וקרוב לוודאי ששיער נוסף יצמח גם לאחר הטיפול. ראו מאמר: "מאיזה גיל אפשר להתחיל טיפולי לייזר להסרת שיער?"

לסכום

טיפול הסרת שיער בלייזר שמבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים הוא בטוח לחלוטין ולכן לא מומלץ לבצע טיפולי לייזר במכשירים ביתיים וללא עזרה מקצועית. הטיפולים במכונים הלייזר אולי יעלו לכם יותר כסף אך תהיו הרבה יותר רגועים אם הטיפול ימנע מכם תופעות לוואי ותוצאות בלתי רצויות.

הסרת שיער בלייזר מחירים

פערי המחירים בין מכוני לייזר הם גדולים מאד ולכן מומלץ מאד לבצע השוואת מחירים בין כמה שיותר חברות.

ראו דפים באתר זה: "הסרת שיער השוואת מחירים" ודף – "הסרת שיער מחירים".

באפשרותכם לקבל ייעוץ בחינם, השוואת מחירים ומבצעים ממכוני לייזר הטובים והגדולים בישראל כמו: אמריקן לייזר, נאטורפיל, קר לייזר.

מלא/י את הטופס ונציגי אסתטיקה מהמכונים המובילים בישראל ישמחו לספק לך את כל המידע הרלוונטי.

בהצלחה!

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים