המגזין

הסרת שיער בלייזר – תופעות לוואי קבועות אפשריות

הסרת שיער בלייזר - תופעות לוואי קבועות אפשריות

טיפולי הסרת שיער בלייזר מלווה לעיתים בתופעות לוואי זמניות החולפות לאחר מספר ימים אך לעתים נדירות מתרחשות תופעות לוואי ההופכות לקבועות.

אין בנמצא טיפול רפואי שאינו כרוך בתופעות לוואי כלשהן. הסרת שיער בלייזר אינה יוצאת דופן מהבחינה הזאת. הסיכוי לפתח תופעות לוואי תלויה בעיקר בתכונות העור והשיער  שלכם.

קיים סיכוי, אמנם נמוך, אך כזה שצריך להתחשב בו, להתהוות תופעות לוואי קבועות או תופעות לוואי ארוכות טווח לאחר טיפול הסרת שיער.

אם אינכם מוכנים לקבל אפילו את הסיכוי הקטן ביותר להתהוות תופעות לוואי קבועות או תופעות לוואי ארוכות טווח לאחר טיפולי הסרת שיער בלייזר, כדאי לכם לשקול מחדש אם לבצע טיפול בלייזר.

קיימים פתרונות ושיטות הסרת שיער שונות שאולי יהיו יקרים יותר, יותר מכאיבים והרבה יותר זמניים שכדאי לכם לשקול אם אתם חוששים מתופעות הלוואי הקבועות של הטיפול בלייזר.

תופעות לוואי קבועות אפשריות

שינוי צבע העור – תופעת לוואי נדירה זו מבהירה את העור לצמיתות באיזור המטופל בעיקר אצל מטופלים כהי עור. מכשיר הלייזר תוקף את פיגמט השערה הכהה ולעיתים יכול לתקוף גם את העור הכהה. אמנם תופעת לוואי זו אינה כואבת אך עלולה להיות לה השפעות רגשיות.

צלקות – תופעת לוואי נדירה זו מתרחשת לרוב כאשר האיזור המטופל לא מטופל על ידי מטפל מיומן שהוכשר באופן מינימאלי או במקרה של תאונה בטיפול מוגזם באיזור מסויים. אך גם אתם מטופלים בידי מטפל מיומן עליכם להיות מוכנים לאפשרות זו, גם אם סיכוי התהוות התופעה נמוך.

כוויות – גם תופעת לוואי זו היא נדירה ובאה כתוצאה ממטפל שאינו מיומן ושלא הוכשר בצורה הראויה. תופעת לוואי זו עלולה להיות מכאיבה אך עליכם להתחשב בה גם אם אתם מטופלים ע"י מטפל מיומן.

מסקנות לתופעות לוואי

טיפול בלייזר אינו טיפול פשוט שכל אדם יכול לבצעו. הטיפול כרוך בסיכונים שעל המטופל להתחשב בהם.

על המטופל ללמוד היטב את התחום לפני קבלת החלטה על סוג הטיפול ומידת התאמתו לטיפול ולשאול עצמו "האם אני מועמד טוב לביצוע טיפולי לייזר"?

בחירת מכון להסרת שיער היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שעל המטופל לקחת. בחירת מכון להסרת שיער בלייזר הנכון היא הבסיס להצלחה.

בחירת מכון שאינו מעסיק רופאים וצוותים מיומנים עלולה לעלות לכם ביוקר גם בכסף וגם בהתהוות תופעות לוואי בלתי רצויות.

הסרת שיער בלייזר מחירים

באתר תהנו מכל זה מאפשר לכם ללא התחייבות לקבל מידע, הצעות לטיפולים והצעות מחירים ממכוני לייזר הטובים והגדולים בישראל.

השאירו עכשיו פרטים ונשמח לתת לכם את כל המידע הרלוונטי. בהצלחה!

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים