הסרת שיער IPL

שעווה, גילוח או אלקטרוליזה (אפילציה) הן שיטות להסרת שיער טורדניות וגוזלות זמן להסרת שיער בלתי רצוי מהגוף.
ישנה אופציה טובה יותר להסרת שיער לצמיתות – .Intense Pulsed Light (IPL)
שיטת הסרת שיער IPL במכשיר להסרת שיער בטכנולוגיית IPL מוכרת כבר מספר עשורי שנים ובכנולוגיה דומה משתמשים להסרת שיער בלייזר כפתרון בלתי כואב להסרת שיער בלתי רצוי לצמיתות מהפנים או מהגוף.

בקטגוריה של הסרת שיער IPL כלולה גם טכנולוגיית 4MP הסרת שיער. זוהי שיטת הסרת שיער IPL המבוצעת באמצעות מכשיר הקרוי 4MP הסרת שיער
הטיפולים משיגים הצלחה על רוב סוגי העור וסך כל העלויות הכספיות זולות יותר בדרך כלל משיטות הסרת שיער אחרות.
לפניכם כל המידע שאתם צריכים לדעת הסרת שיער IPL.

מכשיר IPL – מהו הליך הסרת שיער IPL?

טכנולוגיית לייזר IPL יכולה להיות מיושמת על כל האזורים בגוף, כולל אזורים רגישים כמו קו ביקיני, בית שכי ושפם. הטיפול מצליח גם בקרב גברים וגם בקרב נשים הרוצים להיות חלקים מבלי להשתמש בשיטות כמו גילוח או שעווה.
שיטת הסרת שיער IPL הפועלת באמצעות מכשיר IPL עובדת כאשר מכשיר IPL פולט אנרגית אור וחום הנספג בזקיק השערה ומשמיד אותה ולמעשה לא מאפשר לה לצמוח יותר. החום הוא מספיק חם כדי לחמם רקמות עור כהות אך הוא משאיר עור בהיר ללא כל השפעות.
כאשר זקיק השערה נעשה חלש יותר הוא צומח לאט יותר ובסופו של דבר אינו צומח שוב. רוב האנשים זקוקים לסדרה של 6-8 טיפול הסרת שיער כדי להשלים את השמדת כל זקיקי השיער. הטיפולים במכוני אסתטיקה נלקחים גם הם במרווחים של 6-8 שבועות בין טיפול לטיפול אך אזורים עקשניים יותר כמו בית שכי, ידיים, חזה או גב יזדקקו ליותר טיפולים שגם הם ילקחו במרווחים של 6-8 שבועות.

מהם היתרונות של הסרת שיער IPL?

טיפולי הסרת שיער בשיטת IPL אינם כואבים ולרוב אינם משאירים שום תופעות לוואי. אין צורך למרוח קרם מאלחש תוך כדי התהליך, אך ישנם בעלי מקצוע שבכל זאת ימרחו קרם מאלחש על אזורים רגישים במיוחד. כל אדמומיות או נפיחות שנגרמת מההליך של הסרת שיער בלייזר נעלמת בתוך מספר שעות.
יתרונות נוספים לשיטת IPL:

סך כל העלויות פחותות מאשר גילוח, שעווה או אפילציה/ אלקטרוליזה למשך כל החיים!
חזרה לשגרת היום מיד לאחר הטיפול להסרת שיער בלייזר!
הליך מהיר וללא כאב!
תופעות לוואי זניחות!

מהם החסרונות של הסרת שיער IPL?

בו בזמן שלשיטת הסרת שיער IPL יתרונות רבים, עדיין ישנם מספר סיכונים מעורבים.
התוצאות לעיתים מגיעות מאוחר יותר מהמצופה ולכן יתכן ותידרשו לסדרה ארוכה יותר של טיפולי הורדת שיער ipl עד להשגת התוצאה הרצויה.
מספר סוגי עור עלולים לפתח נקודות פיגמנטיות בהירות, זהו בדרך כלל הליך בלתי הפיך אך לקוחות רבים מדווחים שנקודות אלו הופכים בהירות עוד יותר ואף נעלמות לאחר מספר שבועות או חודשים.
שיער גס ובהיר הוא הקל ביותר להסרה באמצעות שיטת IPL בעוד ששיער כהה ודק יזדקק למעט יותר טיפולים להסרת שיער בלייזר עד להסרתו המלאה. רופאים ומומחי הסרת שיער בלייזר חייבים לנקוט באמצעי זהירות כאשר הם מטפלים במטופלים כהי עור מפני שהם נמצאים בקבוצת סיכון לצריבה ונזק לעור. שיטת הסרת שיער SHR נחשבת טובה יותר לבעלי גוון עור כהה.

ראה מאמר – תופעות לוואי זמניות אפשריות – הסרת שיער בלייזר

ניתן להתגבר על כל תופעות הלוואי אם שומרים על כללים בסיסיים. ראה מאמר – הפחתת תופעות לוואי

סיכום שיטת IPL
שיטת הסרת שיער IPL מציעה מספר יתרונות לאנשים המחפשים הסרת שיער לצמיתות או לטווח ארוך אך השיטה אינה מתאימה לכל סוגי העור . אתם יכולים ללמוד עוד על שיטות להסרת שיער השונות במדריך זה או להתייעץ עם מומחי הסרת שיער בלייזר במכוני אסתטיקה הגדולים כדי לדעת אם אתם מועמדים טובים להסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר מחירים
פערי המחירים בין מכוני אסתטיקה להסרת שיער IPL הם גדולים מאד ולכן מומלץ מאד לבצע השוואת מחירים בין כמה שיותר מכוני אסתטיקה.

ראו דפים באתר זה: "הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים" ודף – "הסרת שיער בלייזר מחירים".
באפשרותכם לקבל ייעוץ בחינם, השוואת מחירים ומבצעים ממכוני אסתטיקה הסרת שיער בלייזר הטובים והגדולים בישראל כמו: אמריקן לייזר, נאטורפיל, Care לייזר.

מלא/י את הטופס עם פרטי יצירת הקשר עמך ונציגי מכוני אסתטיקה שונים ישמחו לספק לך את כל המידע טלפונית

בהצלחה!

עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים