הסרת שיער SHR

הסרת שיער SHR

הסרת שיער SHR היא הטכנולוגיה החדשנית ביותר לצורך הסרת שיער לצמיתות. מכיוון שהיא חדשה בשוק, לקוחות רבים שואלים שאלות ומתעניינים לגבי השיטה החדשה.

מהו הליך הסרת שיער SHR ? האם זה כואב? באיזו שיטה לבחור? תשובות לשאלות אלו תוכלו לקבל במאמר זה.
בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם מומחה הסרת שיער באזורכם.

מה פירוש הקיצור SHR? השם המלא של המילה הוא: "Super Hair Removal ". מפתחי השיטה המציאו שם זה מכיוון שהשיטה נחשבת לשיטה היעילה ביותר עד היום להסרת שיער בלתי רצוי מהגוף. למרות שניתן להשוות את שיטת הסרת שיער SHR לשיטות אחרות להסרת שיער בלייזר או לשיטת הסרת שיער IPL , תוכלו להבין לאחר קריאת המאמר שקיימים הבדלים משמעותיים.

הסרת שיער SHR – שיטה ללא כאבים

טיפול הסרת שיער SHR באמצעות פולסים של אור היא לחלוטין אינה כואבת. רק בחלקי עור שעירים מאד ישנה אפשרות שתרגישו בפולסים של האור במעט חמימות ובעקצוצים קלים.

כמו בטיפולי הסרת שיער בלייזר אחרים, ניתן למרוח קרם מאלחש המפחית את עוצמת רגישות האיזור המטופל ועוזר בקירורו.

הסרת שיער SHR מתאימה לטיפולים בכל אזורי הגוף מלבד האזורים הקרובים ביותר לעניים.

הסרת שיער בשיטת SHR מתאימה לכל סוגי העור והשערות

בשונה משיטת הסרת שיער IPL יהיה לכם כאן את היתרון שלסוג העור וסוג השערה לא יהיה תפקיד משמעותי. שיטות הסרת שיער קודמות פעלו היטב על שיער כהה ועור בהיר אך שיטת SHR נותנת תוצאות טובות לכל סוגי העור והשערה. כמובן שגם בשיטת הסרת שיער SHR יתקבלו התוצאות הטובות ביותר על גווני עור בהירים ושיער כהה אך בשיטה זו תוקפים לא רק את המלנין שבשערה אלא גם את הפרוטאין שבשערה. מסיבה זו ניתן לטפל בשיטה הסרת שיער SHR גם באנשים בעלי עור כהה ושיער בהיר ואף שיער עדין. שיטת SHR מתאימה גם לעור שזוף ולכן ניתן לבצעה גם בקיץ

איך להתכונן לטיפולי הסרת שיער SHR?

אל תחשפו עורכם לפחות יומיים לפני הטיפול לקרני אור UV חזקים או לקרני השמש כדי להבטיח טיפול ללא כאבים ותוצאה מוצלחת.
לאחר טיפול הסרת שיער בשיטת SHR עליכם להימנע שוב מחשיפה לקרני השמש כמו בכל טיפול הסרת שיער בלייזר אחר מפני שהעור עדיין מאד רגיש. אם בכל זאת אתם הולכים בשמש, וודאו מריחת קרם הגנה על האיזור המטופל.
מלבד זאת, גופכם לא יושפע מטיפול הסרת שיער SHR ולכן אתם יכולים לחזור לשגרת יומכם באופן מיידי. ראו מאמר – איך להתכונן לטיפולי הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער SHR – הימנעות מתופעות לוואי בקלות

ביחס לשיטות הסרת שיער אחרות SHR הסרת שיער נחשבת שיטה נעימה ולא מסובכת.
גם בשיטת טכנולוגיית SHR יתכנו תופעות לוואי זמניות ובכל מקרה של התפתחות תופעות לוואי עליכם להתייעץ עם הרופא המטפל למציאת הדרך להפחתת תופעות לוואי כדי שתוכלו להינות מתוצאות מושלמות מטיפול הסרת שיער SHR וקבלת עור חלק ויפה לאורך זמן.

בחירת מכון הסרת שיער SHR והשוואת מחירים
בישראל קיימים עשרות מכוני הסרת שיער בלייזר אך רק מעטים עובדים עם טכנולוגית הסרת שיער בשיטת SHR .
אתר זה מאפשר לכם לקבל כל מידע שתרצו ולבצע השוואת מחירים להסרת שיער בלייזר ללא כל התחייבות.
מלאו את הטופס ונציגי המכונים הטובים והגדולים ביותר בישראל כמו: אמריקן לייזר, נאטורפיל, Care Laser, ישיבו על כל שאלותיכם בנוגע לסוג הטיפול המומלץ והמחירים לכל טיפול.

בהצלחה!

עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים