מכשירים להסרת שיער

מכשיר לייזר הוא המכשיר להסרת שיער העוצמתי ביותר המספק את התוצאות הטובות ביותר.

מכשירים להסרת שיער בלייזר הינם יקרים מאוד גם בקנייה וגם באחזקה השוטפת ולכן מרפאות ומכוני אסתטיקה קטנים מצאו תחליפים זולים יותר באופן משמעותי כמו מכשיר הסרת שיער IPL או מכשירי אינפרא אדום שאינם פועלים באמצעות טכנולוגית הלייזר אלא באמצעות טכנלוגית קרן אור.

מכשירים אלו דורשים מספר רב יותר של טיפולים ולא תמיד מספקים את התוצאה הרצויה.

המכונים הקטנים אינם יכולים כלכלית להחזיק ברשותם את מכשירי הלייזר היקרים אך הרשתות הגדולות מחזיקות גם את המכשירים היקרים והחדישים ביותר כמו הסרת שיער SHR וגם את הזולים יותר כמו הסרת שיער IPL, 4MP הסרת שיער או הסרת שיער באינפרא אדום.

מכשיר להסרת שיער בלייזר ברשת אמריקן לייזר

רשת אמריקן לייזר מקפידה על חדשנות מתמדת ובשימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום הלייזר.
טיפולי הורדת שיער ברשת אמריקן לייזר מבוצעים במכשיר OMNIMAX המיוצר בחברת שארפ לייט והוא בלעדי לרשת אמריקן לייזר. מכשיר זה פועל בטכנולוגיות שונות והעיקרית שבהן היא טכנולוגית ה- DPC המבוססת על אור ההופך לחום.
טכנולוגית DPC מאפשרת טיפולים באורכי גל שונים ובכך מאפשרת טיפולים בהתאמה לצבע העור, גוון השערה עובי השערה, צפיפות השערות וקצב גידול השיער.
השוני המהותי בין הטכנולוגיות השונות נעוץ באורך הגל שבו משתמשים.
מכשיר הלייזר פולט אנרגית אור הנקלטת בפיגמנט השערה, אנרגית האור הופכת לאנרגית חום הפוגעת בזקיק השערה ומשמידה אותה.

מכשיר OMNIMAX כולל סדרה של ידיות דרכן ניתן לשלוט באורך הגל, במשך הפולס ובצורת הפולס. עובדה זו מאפשרת התאמת טיפול בטוחה ואופטימלית לכל מטופל.
הידיות מכילות גם אמצעי קירור מובנים הגורמים להפחתת הכאבים למינימום ולשיפור איכות הטיפול ותוצאותיו. תכונות אלו של המכשיר להסרת שיער מבטיחות קבלת תוצאות טובות מאד בתוך זמן קצר עד כדי הסרת שיער לצמיתות או לטווח ארוך מאד.

מכשיר להסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל

ברשת נאטורפיל משתמשים אך ורק במכשירים להסרת שיער הטובים ביותר הלייזר.
מכשירי הלייזר העיקריים ברשת נאטורפיל הם מכשיר לייטשיר ומכשיר סופרנו.
לרשותכם סרטון וידאו משמאל המדגים הסרת שיער במכשיר לייטשיר.
מכשיר להסרת שיער בלייזר לייטשיר הקיים בעולם כבר 10 שנים פועל באורך גל אידיאלי להורדת שיער של 800 ננומטר ומפיק אנרגיה עצומה, מתאים לרוב תכונות וסוגי העור ולשיער שאינו בהיר.
מכשיר הלייזר סופרנו עובד גם הוא באורך גל אידיאלי של 810 ננומטר והוא מתאים לרוב סוגי העור ולשיער שאינו בהיר. היתרון הגדול של הסופרנו הוא ביכולת שלו לספק טיפול עוצמתי ביותר בכאב מינימלי. להבדיל ממכשירי לייזר אחרים הפולטים פולס בודד וחזק, מכשיר הסופרנו פולט עשרה פולסים בשניה. המכשיר מצוייד במערכת קירור מובנית המגנה על העור מנזקים ומספקת טיפול נוח יותר למטופל.

מכשירים להסרת שיער בלייזר ברשת Care שירותי רפואה

רשת קר לייזר מפעילה מכשירים להסרת שיער מהטובים והחדישים ביותר בעולם.
כל מכשירי הלייזר ברשת Care לייזר מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות בישראל ובארצות הברית.
מגוון המכשירים להסרת שיער ב- Care שירותי רפואה מאפשר להתאים את מכשיר הלייזר המתאים לכל מטופל באופן אישי בהתאם לתכונות האישיות שלו.

לייטשיר – אחד ממכשירי הלייזר המתקדמים ביותר בעולם. מתאים לגווני עור כהים עד כהים מאד. ברשת care משתמשים במכשיר ה-לייטשיר במספר דגמים כדי שיתאפר לעבוד באורכי גל שונים ובכך ניתן להתאימו גם לבעלי שיער דק מאד ולבעלי עור כהה מאד. ראו סרטון וידאו על מכשיר הלייטשיר משמאל.
אלכסנדריט – מכשיר לייזר המתאים לגווני עור כהים, אך לא לגוונים כהים מאד. כמו כן מתאים ולבעלי שיער דק.
אפילייט – מכשיר וותיק מאד העובד בשיטת הסרת שיער IPL. המכשיר משגר הבזקי אור באורכי גל רחבים ושונים. מכשיר אפילייט מתאים לבעלי שיער עבה ולגווני עור שאינם כהים מאד.
סופרנו – מכשיר לייזר המוגדר כשיטת הסרת שיער SHR. המספק טיפול יעיל מאד, מהיר וללא כאבים. המילה האחרונה בתחום המכשירים להסרת שיער בלייזר.
קנדלה – מכשיר לייזר מתוצרת סינרון.
בהצלחה!

עדיין לא התייעצתם עם המומחים שלנו? השאירו עכשיו פרטים:

    דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

    מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

    אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים