שיטות להסרת שיער

שיטות להסרת שיער

קיימות אין ספור שיטות להסרת שיער. כל שיטה מתאימה לצרכים שונים ולאנשים שונים. שיטה להסרת שיער שתתאים לאדם אחד עלולה שלא להתאים לאדם אחר.

אדם אחד זקוק להסרת שיער מאזור קטן מגופו ואדם אחר זקוק להסרת שיער מאזור גדול. האחד זקוק לטיפול עדין והשני לטיפול אגרסיבי יותר. האחד זקוק לטיפול זמני והשני לטיפול שייתן תוצאות לטווח ארוך או אפילו הסרת שיער לצמיתות.

כל אדם יבחר את השיטה להסרת שיער שהכי מתאימה לו.

שיטות להסרת שיער ביתיות

שיטות להסרת שיער ביתיות נותנות בדרך כלל תוצאות טובות ולעיתים אפילו טובות מאד.

הבעיה עם שיטות אלו היא הזמניות שלהן וההתעסקות המתמדת איתן. כמו כן, ברוב השיטות הביתיות ניתן להרגיש בקוצים מציקים כבר לאחר כמה ימים מביצוע הטיפול.

שיטות להסרת שיער אלו מתאימות בדרך כלל לאזורים קטנים בגוף ודורשות סבלנות להתעסקות מתמדת איתן.

להלן השיטות להסרת שיער הביתיות המקובלות ביותר: גילוח, הסרת שיער בשעווה, הסרת שיער בחוט, קרמים ומשחות, פינצטה, מספריים.

שיטות להסרת שיער לטווח ארוך

השיטות להסרת שיער המבוצעות במכוני האסתטיקה השונים נותנות בדרך כלל תוצאות טובות יותר מאשר השיטות להסרת שיער הביתיות ולרוב גם לטווח ארוך יותר עד כדי הסרת שיער לצמיתות, תלוי כמובן בשיטה. כל השיטות הן שיטות הסרת שיער לגברים והסרת שיער לנשים.

כל השיטות להסרת שיער מאפשרות דילול שיער בדרגות שונות על פי העדפת הלקוח עד כדי הסרת שיער לצמיתות ומוחלטת לקבלת גוף נקי משערות. הסרת שיער לצמיתות דורשת יותר טפולים בסדרה אחת כדי שניתן יהיה לטפל בכמה שיותר מחזורי צמיחה של השיער.

יותר טיפולים = עור נקי יותר משערות לטווח הארוך.

לכל השיטות להסרת שיער יש יתרונות וחסרונות ולכן מומלץ להתייעץ עם רופא עור להתאמת השיטה האופטימאלית עבורכם.

שיטות להסרת שיער הנפוצות ביותר במכוני אסתטיקה

 • הסרת שיער בלייזר
 • הסרת שיער SHR
 • הסרת שיער IPL
 • 4MP הסרת שיער
 • הסרת שיער באינפרא אדום
 • אפילציה הנקראת גם אלקטרוליזה

נפרט בקצרה על כל שיטות להסרת שיער המקובלות במכוני האסתטיקה:

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא השיטה הפופולארית ביותר והיא בין השיטות הבודדות להסרת שיער לטווח ארוך עד כדי הסרת שיער לצמיתות. הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר להסרת שיער בלייזר העובר על העור ומחמם את השערה. החום עובר מהשערה לזקיק השערה ומשמיד אותה. זקיק שערה שהושמד אינו יכול להצמיח שערה לעולמים ולכן יש המחשיבים את שיטת הסרת שיער בלייזר כשיטת הסרת שיער לצמיתות. ראו פרטים נוספים על הסרת שיער בלייזר בדפי האתר השונים.

הסרת שיער SHR

הסרת שיער SHR היא שיטת הסרת שיער בלייזר. השם הסרת שיער SHR בא מהקיצור – "Super Hair Removal " שיטת הסרת שיער SHR נחשבת לשיטת הסרת שיער בלייזר היעילה והעוצמתית ביותר להסרת שיער בלתי רצוי מהגוף ללא כאבים. בשיטת הסרת שיער SHR ניתן להשיג תוצאות לטווח ארוך מאד עד כדי הסרת שיער לצמיתות. השיטה מתאימה לכל גווני העור והשיער. ראו פרטים נוספים על השיטה בדף האתר הסרת שיער SHR .

הסרת שיער IPL

ש אנשים המתבלבלים ומחשיבים את שיטת הסרת שיער IPL כשיטה להסרת שיער בלייזר האמת היא שהסרת שיער IPL אינה מבוצעת כלל במכשיר להסרת שיער בלייזר אלא במכשיר הפולט קרני אור וחום המחממים את שורש השערה ומשמידים אותה לתמיד. שורש שערה שהושמד אינו יכול להצמיח שערה שוב. הסרת שיער IPL נחשבת לשיטה ללא כאבים הנותנת תוצאות לטווח ארוך עד כדי הסרת שיער לצמיתות. הסרת שיער IPL נחשבת לשיטה זולה יותר מרוב השיטות האחרות. השיטה מתאימה יותר לבעלי עור בהיר ושיער כהה. ראו פרטים נוספים על השיטה בדף האתר הסרת שיער IPL

4MP הסרת שיער

4MP הסרת שיער היא שיטת הסרת שיער IPL המבוצעת באמצעות מכשיר מכשיר להסרת שיער 4MP. שיטת הסרת שיער 4MP פועלת באמצעות הבזקי אור על העור המחממים את שורש השערה ומשמידים אותו. היתרון של 4MP הסרת שיער הוא ביכולת הטכנולוגיה להתאים עצמה לגוונים שונים של עור ושערה. גם שיטת 4MP הסרת שיער נחשבת כאחת השיטות הזולות להסרת שיער. ראו פרטים נוספים על השיטה בדף האתר 4MP הסרת שיער.

הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום היא שיטה המבוצעת באמצעות מכשיר להסרת שיער הניתן לכיוונון עוצמת האנרגיה והפולט קרני אינפרא אדום הנדלקים ונכבים לסירוגין. יכולת כיוונון המכשיר מאפשרת טיפולים בכל גווני העור והשיער. המכשיר מצוייד במערכת קירור למניעת כוויות. טיפול הסרת שיער באינפרא אדום הוא טיפול קצר כמו בטיפולי הסרת שיער בלייזר. מכשיר אינפרא אדום מסוגל לטפל באזורים גדולים מאד בגוף וגם להתמקד באזורים קטנים. ראו פרטים נוספים על הסרת שיער באינפרא אדום בדף האתר.

אפילציה (אלקטרוליזה)

אפילציה היא שם אחר לשיטה הנקראת אלקטרוליזה. אפילציה היא שיטה שניתן לקבל באמצעותה הסרת שיער לצמיתות. טיפול אפילציה (אלקטרוליזה) מבוצע באמצעות מחט חשמלית שאינו הטיפול הכי נעים בעולם אך גם אינו מכאיב. הטיפול עלול לגרום לדימום אך הוא נחשב לטיפול יעיל מאד. אלקטרוליזה הוא הטיפול היקר ביותר הקיים בתחום הסרת שיער מפני שהוא דורש טיפולים רבים מאד עקב התמקדות המכשיר בכל שערה בנפרד. מסיבה זו השיטה מתאימה יותר לאזורים קטנים בגוף. אפילציה מסוגלת לטפל בכל גווני העור והשערה. ראו פרטים נוספים על אפילציה בדף האתר.

הסרת שיער השוואת מחירים

קיימים הפרשי מחירים גדולים מאד, לעיתים עד עשרות רבות של אחוזים, בין מכוני האסתטיקה השונים. אתר זה ממליץ לכם בחום לבצע השוואת מחירים בין המכונים השונים לקבלת המחיר הזול ביותר האפשרי.
באמצעות מילוי הטופס בעמוד זה בפרטי ההתקשרות עמכם תוכלו לבצע השוואת מחירים בין ארבעת המכונים הגדולים והאיכותיים ביותר בישראל: אמריקן לייזר, נאטורפיל, קר לייזר .
מלאו את הטופס ונציגי הרשתות יחזרו אליכם טלפונית בהקדם!

בהצלחה!

  דברו איתנו וחסכו עד 50% - השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות!

  מאשר/ת קבלת הטבות ומבצעים

  אנחנו מתחייבים לשמור על פרטיותך ולא נעשה כל שימוש לרעה בפרטים